Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zrób sobie selfie z Warszawą [KONKURS]

red

Warsaw Insta Festival skierowany jest do tych, którzy uwielbiają fotografować architekturę Warszawy i korzystają z Instagrama.

WrasawInstaFestival - logo konkursu
WrasawInstaFestival - logo konkursu
WrasawInstaFestival - logo konkursu

Konkurs fotograficzny organizowany jest przez redakcję portalu Nowa Warszawa. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie wybranemu miejscu w stolicy, następnie właściwie je oznaczyć i wrzucić na Instagram.

Organizatorzy będą wybierać najlepsze zdjęcia w 4 kategoriach. W sumie uczestnicy mogą przesłać nie więcej niż 8 zdjęć. Entuzjaści „selfie” mogą sfotografować siebie na tle wybranego obiektu - to kategoria Selfie z Warszawą. Ci, którzy bacznie przyglądają się nowo powstałej architekturze i kultowym obiektom na mapie miasta, mogą wykorzystać swoje obserwacje w kolejnej kategorii, czyli Ikonach Warszawy. Zrewitalizowane parki, skwery, budynki oraz place, dzięki którym miasto wzbogaca się o atrakcyjną i ciekawą przestrzeń do codziennego funkcjonowania będzie można umieścić w kategorii: Przestrzeń Miejska.

W konkursie nie mogło również zabraknąć kategorii dla panoramy miasta, czyli tzw. skyline oraz budynków wieżowych, które przez ostatnie 10 lat stały się charakterystyczną częścią warszawskiego krajobrazu. W kategorii Głową w chmurach powinny się więc znaleźć wysokie i wysokościowe budynki, które stały się symbolem Warszawy po 1989 roku.

Dla autorów najciekawszych zdjęć organizator przygotował takie nagrody jak voucher na kurs fotografii, bilety na mecze Legii Warszawa, spacer po dachu stadionu, a także smartfony.

Warsaw Insta Festival trwa do 6 listopada. Szczegóły konkursu znajdziecie na: wif.nowawarszawa.pl oraz facebook.com/warszawaodnowa

Skomentuj:

Zrób sobie selfie z Warszawą [KONKURS]