Ruszył konkurs ARCHI+. Wyłoni najlepsze obiekty województwa świętokrzyskiego

red

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego obiektu w województwie świętokrzyskim, który powstał w ubiegłym roku

Plakat konkursu Archi+
Plakat konkursu Archi+
materiały organizatora

Konkurs organizuje kielecki oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, stowarzyszenie Kieleckie Inwestycje i Towarzystwo Przyjaciół Kielc. Budynki będą walczyć o zwycięstwo w pięciu kategoriach: budynek użyteczności publicznej, handlowo-usługowy, wielorodzinny, jednorodzinny oraz przestrzeń publiczna.

W regulaminie konkursu Archi+ zaznaczono, że "wyróżniane będą budynki nadające przestrzeni nową jakość, szanujące wartości historyczne i kulturowe otoczenia".

Zgłoszenia można przesyłać do 29 maja na adres redakcja@kielce.agora.pl, z dopiskiem w temacie "Archi+" lub pocztą na adres Gazety Wyborczej w Kielcach (Rynek 16, 25-303, Kielce). W zgłoszeniu należy wskazać między innymi kategorię, nazwę inwestycji, jej adres, autora projektu oraz przynajmniej dwa zdjęcia.

W drugim etapie kapituła z udziałem przedstawiciela zarządu głównego SARP oceni prace i wybierze dla każdej kategorii po maksymalnie 20 inwestycji, które przejdą do kolejnego etapu - plebiscytu internautów.

Plebiscyt internautów rozpocznie się 8 czerwca i będzie trwać do 21 czerwca. Głosować będzie można na stronie kielce.wyborcza.pl. Wręczenie nagród nastąpi 28 czerwca.

Plakat konkursu Archi+materiały organizatora

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie kielce.sarp.org.pl

BRYLA.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Skomentuj:

Ruszył konkurs ARCHI+. Wyłoni najlepsze obiekty województwa świętokrzyskiego