Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

reSITE 2015. Największa w Europie konferencja o poprawie życia w miastach

red

Już po raz czwarty w Pradze będzie miało miejsce jedno z największych międzynarodowych wydarzeń poświęconych problematyce miejskiej w naszej części Europy

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy interesują się architekturą i urbanistyką w kontekście planowana zrównoważonych miast. Będzie to wspaniała okazja, aby poznać ekspertów, którzy podzielą się swoimi uwagami dotyczącymi problemów miast na świecie.

Na konferencji reSITE odbywającej się w Forum Karlin w Pradze w dniach 18-19 czerwca oraz w trakcie wydarzeń towarzyszących rozpoczynających się już 12 czerwca spotkają się światowi liderzy w dziedzinie start-upów, innowacji technologicznych i społecznych, planowania miejskiego, rynku nieruchomości, polityki oraz architektury i urbanistyki.

Tematem tegorocznej edycji jest "WSPÓLNE MIASTO". W ciągu zaledwie kilku dni odbędzie się wiele warsztatów, pokazów filmowych, wydarzeń w przestrzeni publicznej i wykładów. W tych ostatnich uczestniczyć będą architekci, ekonomiści, projektanci, aktywiści społeczni i politycy.

Swoją obecność na konferencji potwierdzili już między innymi: James Corner (architekt krajobrazu, twórca parku High Line w Nowym Jorku), Michael Sorkin (amerykański architekt i krytyk architektury), Greg Lindsay (amerykański urbanista i dziennikarz), Jón Gnarr (autor, filozof, komik i były burmistrz Reykjaiviku) i Gabu Heindl (austriacka architekt walcząca z dyskryminacją w przestrzeni publicznej).

materiały prasowe

Wydarzenie częściowo ma charakter zamknięty, na konferencje wymagane są bilety, które można kupić TUTAJ. Pozostałe wydarzenia towarzyszące reSITE 2015 są bezpłatne i otwarte. Więcej informacji, w tym dokładny plan konferencji można znaleźć na oficjalnej stronie resite.cz.

BRYLA.pl jest patronem wydarzenia.

Skomentuj:

reSITE 2015. Największa w Europie konferencja o poprawie życia w miastach