Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wystawa prac Tytusa Brzozowskiego

red

Jego akwarele będzie można zobaczyć już 25 czerwca w Galerii MW WW w Warszawie

Warszawa według Tytusa Brzozowskiego
Warszawa według Tytusa Brzozowskiego
materiały prasowe

W swojej twórczości Tytus Brzozowski ukazuje Warszawę w niezwykłej odsłonie. Na jego akwarelach zobaczyć można latające fortepiany i wielkie czajniki osadzone w krajobrazie stolicy. Teraz jego prace będzie mógł zobaczyć każdy.

Wystawa rozpocznie się 25 czerwca o godzinie 19:00 w Galerii MW WW na ulicy Burakowskiej 15 w Warszawie. W ramach wystawy będzie można posłuchać opowieści Tytusa Brzozowskiego o Warszawie, dowiedzieć się na czym polega druk fine art oraz wygrać printy z pracami artysty. Wystawa będzie trwać do 28 czerwca.

Wystawa Tytusa Brzozowskiego

Tytus Brzozowski jest architektem i akwarelistą, wielbicielem miasta, który w swoim malarstwie szuka lokalności i tradycji Warszawy. W jego pracach można odszukać dziesiątki małych wątków i historyjek, mrowie postaci, gry z perspektywą. Pędzące czerwone tramwaje są tu wykorzystane jako historyczny łącznik - symbol warszawskiej tradycji.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiował i praktykował w Finlandii, gdzie poszukiwał surowego, nordyckiego, wzornictwa i sztuki. Dyplom traktujący o porozumiewaniu się kultur, wpływie miejsca na architekturę a szczególnie polskości w architekturze przygotował przy współpracy z polskim i fińskim promotorem. Pracuje w zespole znanej warszawskiej pracowni projektowej przy dużych i istotnych dla Warszawy tematach. O swojej twórczości opowiadał nam już kilka miesięcy temu (CZYTAJ TUTAJ).

Skomentuj:

Wystawa prac Tytusa Brzozowskiego