Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warszawskie Warsztaty Urbanistyczne 2

red

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza na Warszawskie Warsztaty Urbanistyczne 2, które odbędą się w dniach 28 września - 4 października 2015 roku w Pawilonie SARP przy ul. Foksal w Warszawie.

Warszawskie Warsztaty Architektoniczne
Warszawskie Warsztaty Architektoniczne
materiały prasowe

Warszawskie Warsztaty Urbanistyczne 2 to druga edycja zapoczątkowanych w 2014 r. warsztatów. Tym razem tygodniowe warsztaty mają na celu opracowanie nowych koncepcji przekształcenia i zagospodarowania przestrzeni społecznej na Mokotowie w Warszawie. Budynek przy ul. Grottgera 25a mieści wiele instytucji działających na rzecz mieszkańców: Ognisko Wychowawcze Mokotów prowadzone przez Centrum Wspierania Rodzin, Instytut Psychiatrii i Neurologii oraz siedzibę organizacja Integracja. Polem działania dla młodych projektantów jest przede wszystkim ogród budynku, sąsiadujący z Parkiem Promenada. Jak wykorzystać tę zapomnianą przestrzeń? Jak połączyć budynek z ogrodem? Jak dostosować przestrzeń dla potrzeb dzieci i seniorów?

Uczestnicy WWU nad rozwiązaniami pracować będą w trzech grupach, które swoją wiedzą i doświadczeniem wspierać będą tutorzy:

Ewa Rudnicka, Iza Rutkowska, Małgorzata Łaskarzewska, Maciej Czeredys, Paweł Jaworski, Bartosz Dankiewicz


Warsztaty skierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów kierunków architektonicznych, zapraszamy jednak również studentów i absolwentów innych nauk zajmujących się przestrzenią miejską, naukami społecznymi.

Więcej informacji na stronie organizatora oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.

    Więcej o:

Skomentuj:

Warszawskie Warsztaty Urbanistyczne 2