Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najlepsze elewacje! IX edycja konkursu Baumit Fasada Roku wystarowała

red

Ruszył wielki maraton, na którego mecie poznamy najlepsze Fasady Roku 2015. To już IX edycja konkursu organizowanego przez firmę Baumit. Ideą konkursu jest nagradzanie najlepszych realizacji elewacyjnych z wykorzystaniem kompletnej technologii Baumit. Tegoroczna edycja wystartowała 1 września bieżącego roku, a jej zwycięzców poznamy w pierwszej połowie przyszłego roku.

Baumit Fasada Roku
Baumit Fasada Roku
materiały prasowe

Konkurs Fasada Roku organizowany jest od 2007 r. W tegorocznej edycji mogą wziąć udział realizacje budowlane zakończone między 1.01.2015 a 31.12.2015 r., których elewacje zostały wykonane przy użyciu materiałów firmy Baumit: systemów ociepleń, systemów tynkowych z wykończeniem lub produktów renowacyjnych z wykończeniem. Do konkursu mogą zostać zakwalifikowane tylko te projekty, które mają w pełni ukończoną elewację - łącznie z elementami dodatkowymi, czyli barierkami, balustradami, tarasami, strefami cokołowymi oraz z zabudowanymi kablami czy drutami. Zgłoszeń można dokonywać w terminie nie późniejszym niż do 31.12.2015 r. za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie www.fasadaroku.pl.

IX edycja została podzielona na 5 kategorii, w których przyznawane będą nagrody główne w wysokości 10 000 zł oraz wyróżnienia. Konkurs obejmuje następujące kategorie: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po rekonstrukcji i adaptacji”, „Budynek niemieszkalny” oraz „Budynek po renowacji”. Nagrody główne przyznawane będą przez Jury, które oceniać będzie walory architektoniczne i estetyczne, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także prawidłowość realizacji projektu. W skład Jury wchodzą architekci, reprezentanci prasy branżowej oraz prasy architektonicznej.

W terminie od 1.10.2015 do 31.01.2016 r. każdy internauta będzie mógł zagłosować na, jego zdaniem, jeden najlepszy obiekt z każdej kategorii. Projekty z największą ilością oddanych głosów zdobędą „Wyróżnienie Internautów”, a dodatkowo osoba, której minimum trzy typy pokryją się ze zwycięzcami wybranymi przez Jury konkursu, otrzyma nagrodę rzeczową od firmy Baumit.

    Więcej o:

Skomentuj:

Najlepsze elewacje! IX edycja konkursu Baumit Fasada Roku wystarowała