Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Perspektywa - cykl spotkań z architektami

red

Cykl spotkań dla architektów i projektantów - Perspektywa - powraca w nowej formule. Gościem wieczorów będzie Dorota Szlachcic. Współautorka innowacyjnego Afrykarium zdradzi kulisy swoich największych projektów. Wstęp wolny. Zapisy już trwają!

Dorota Szlachcic - gość specjalny spotkań Perspektywa
Dorota Szlachcic - gość specjalny spotkań Perspektywa
fot. mat. prasowe

Dorota Szlachcic to laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r., dołącza do grona gości wieczorów PERSPEKTYWA. Na BRYLE pisaliśmy między innymi o jej  niezwykłym projekcie wrocławskiego Afrykarium oraz wrocławskim domu duetu architektów. Wieczory architektów i designerów będą świetną okazją do rozmowy o tych, ale też innych intrygujących projektach.

- Obecność Doroty Szlachcic to okazja do przyjrzenia się nietypowym projektom od podszewki. Doświadczona architekt podpowie gościom, jak znaleźć w sobie pokłady kreatywności potrzebne do realizacji tego typu zawodowych wyzwań - mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów Perspektywa.

Afrykarium we WrocławiuBudynek wrocławskiego afrykarium ArC2 Fabryka Projektowa: Mariusz Szlachcic oraz Dorota Szlachcic

Podobnie, jak w ubiegłym roku, gościem specjalnym wieczorów Perspektywa będzie też Jacek Rozenek - doświadczony coach i trener biznesu. Tym razem gościom spotkań opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami i zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Dzięki szkoleniu obecni na spotkaniach goście dowiedzą się, jak przekonywać klientów do swoich pomysłów i sprawiać, by inni chcieli je realizować. Architekci i designerzy obecni na wieczorach Perspektywa poszerzą wiedzę o komunikacji z klientem i skutecznym wykorzystywaniu potencjału pracowników.

Wieczory architektów i designerów Perspektywa odbędą się w 7 największych miastach Polski. Trzy najbliższe spotkania odbędą się w:
Warszawie (24 listopada 2015 r.)
Poznaniu (26 listopada 2015 r.)
Wrocławiu (2 grudnia 2015 r.)


Szczegóły oraz rejestracja na spotkania jest możliwa poprzez skorzystanie ze specjalnego formularza na stronie wydarzenia perspektywaspotkania.pl.
Wstęp wolny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

______________________________________________________________________

Zobacz też dom projektu Doroty Szlachcic

Dom architektów w Parku Klecińskim we Wrocławiu

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Perspektywa - cykl spotkań z architektami