PERSPEKTYWA dla architektów. Wraca w lutym!

Reklama

Druga część wieczorów architektów i designerów PERSPEKTYWA rusza pod koniec lutego. Pierwsze spotkanie w tym roku odbędzie się w Krakowie. Kolejne w Katowicach, Łodzi i Trójmieście. Wstęp wolny. Trwają zapisy.

PERSPEKTYWA - spotkania architektów i designerów
PERSPEKTYWA - spotkania architektów i designerów
PERSPEKTYWA

Jedyne w swoim rodzaju spotkania architektów i designerów PERSPEKTYWA to szansa na podniesienie zawodowych kompetencji, poznanie najnowszych branżowych trendów oraz nowoczesnych technologii. Po udanym starcie wieczorów w Warszawie, wzrósł apetyt na udział w tym niezwykłym wydarzeniu - o czym świadczyła frekwencja w Poznaniu i Wrocławiu. Zimowa przerwa dobiega końca - pierwsze spotkanie drugiej części cyklu już pod koniec lutego w Krakowie. Zarówno na nie, jak i na spotkania w Łodzi, Trójmieście i Katowicach, można zapisywać się już teraz korzystając ze specjalnego formularza.

„Must be” architekta

Przyjazna atmosfera, intrygujące tematy, interesujący goście i wciągające dyskusje - to wszystko przyczyniło się do wysokiej oceny wieczorów PERSPEKTYWA wśród architektów i projektantów z całego kraju. Podobnych atrakcji nie może więc zabraknąć na zbliżających się spotkaniach. Wśród gości pojawi się trener biznesu Jacek Rozenek. Ekspert w dziedzinie przywództwa i rozwoju osobistego zajmie się m.in. zasadami skutecznej negocjacji - opowie o technikach perswazji w kontaktach biznesowych, a także o zarządzaniu pracownią i przekonywaniu do swoich projektów.

Nowa edycja to także nowy gość wieczorów PERSPEKTYWA, prawdziwa gwiazda polskiej architektury, Dorota Szlachcic. Laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r. jest najbardziej znana z projektu wrocławskiego Afrykarium, największego oceanarium w Europie. Na nadchodzących spotkaniach Dorota Szlachcic  opowie też o innych niezwykłych projektach, w które jest zaangażowana - Oceanario de Namibe w Angoli i wysokogórskim schronisku w Nepalu, w którym zastosowano najbardziej innowacyjne konstruktorskie rozwiązania. Architekt wskaże też zalety udziału w konkursach architektonicznych - źródłach inspiracji i kuźniach świeżych idei.

 

Grono ekspertów zamyka Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowalnych w firmie Häfele. Podczas swojego szkolenia opowie o rozwiązaniach okuciowych, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo w hotelach i innych budynkach publicznych.

Zaprojektuj swój sukces

Na wieczorach nie może zabraknąć nikogo, kto stawia na rozwój, poszerzanie horyzontów i naukę nowych biznesowych kompetencji. To szansa zrozumienia nowoczesnych wyzwań branży. Architekci są zgodni - to musi zaprocentować.

Zapiszesz się nawet dziś

Wstęp na spotkania jest wolny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest możliwa na dwa sposoby:

  • Mailowo na adres perspektywa@prexpert.com.pl (imię, nazwisko, dane kontaktowe, miasto i ew. nazwa pracowni).
  • Poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.

Szczegółowe informacje dotyczące dat i miejsc spotkań zostaną przekazane drogą mailową oraz zamieszczone niebawem na stronie www.perspektywaspotkania.pl.

 

Jacek Rozenek zaprasza na spotkania:

    Więcej o:

Skomentuj:

PERSPEKTYWA dla architektów. Wraca w lutym!