Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Uwaga konkurs: TERMO ORGANIKA GAUDI PROJEKT

redakcja

Masz masę szalonych pomysłów, ale nikt nie dał Ci szansy na ich realizację, ponieważ są zbyt odważne, jak na polskie warunki? Weź udział w konkursie 'Termo Organika Gaudi Projekt' i daj się odkryć! Czekamy na polskiego Gaudiego, Eiffela czy Dallego.

Termo Organika Gaudi Projekt
Termo Organika Gaudi Projekt
fot. Termo Organika

 

Termo Organika, producent unikalnego styropianu w kropki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na artystyczno-architektoniczny projekt fasady budynku.

  • Wybierz proponowany przez organizatora budynek lub znajdź w Twoim mieście, taki który potrzebuje upiększenia i ocieplenia
  • Zaprojektuj niebanalną fasadę - konstrukcję artystyczną, czerpiącą inspirację m.in. z architektury, plastyki i rzeźby.
  • Przyślij projekt do nas. Jury złożone z wybitnych osobowości wybierze zwycięzców.. Pula nagród 27 000 zł. Główna nagroda wynosi 15.000 zł

 

"Termo Organika Gaudi Projekt" jest konkursem otwartym, przeznaczonym głównie dla artystów, architektów i studentów uczelni artystycznych oraz architektury.

Organizator ma nadzieję, że dzięki konkursowi powstaną niezwykłe budynki i odkryte zostaną ciekawe osobowości twórcze. Uczestnicy mają pełną swobodę artystyczną przy tworzeniu projektu, ograniczoną jedynie zdrowym rozsądkiem i regulaminem konkursu.

"Termo Organika Gaudi Projekt" nie jest zwykłym konkursem, jest jednocześnie akcją społeczną, która w przystępny sposób promuje energooszczędne metody w budownictwie. Ma również udowodnić, że realizując założony cel - oszczędzanie energii - można radykalnie odmienić wygląd ocieplanych budynków.

 

Harmonogram

30 września 2008 - termin nadsyłania prac

Październik 2008 - obrady jury

Listopad 2008 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

Prace oceni jury konkursu w składzie: Anda Rottenberg, Leon Tarasewicz, Mirosław Bałka, Piotr Szaroszk, Anna Kamińska, Aleksander Panek, Marek Kaproń.

 

Zobacz modelowe budynki

Skomentuj:

Uwaga konkurs: TERMO ORGANIKA GAUDI PROJEKT