Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Chcę na OSSĘ

red

Jeśli chcesz brać udział w tegorocznych warsztatach architektonicznych OSSA w Krakowie - wyślij wstępniaka! Temat pracy wstępnej to: 'Soft & Hairy'

OSSA 2008 w Krakowie
OSSA 2008 w Krakowie
OSSA 2008 w Krakowie

 

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na warsztaty OSSA '08 w Krakowie!

 

Chęć do udziału może zgłosić każdy student wydziału architektury polskich uczelni państwowych i prywatnych oraz absolwenci, którzy zakończyli studia (obrona dyplomu maks. rok od daty rozpoczęcia warsztatów). Dopuszcza się prace wykonane w dowolnej technice trwałej na formacie A3 (297x420 mm), makiety o podstawie A3 (w odpowiednio zabezpieczonych pudełkach) lub pliki w otwieralnych przez organizatorów formatach nie przekraczających 2 MB. Prace powinny być przygotowane indywidualnie, nie dopuszcza się prac grupowych.

 


Wszystkie prace powinny być podpisane na odwrocie pełnym imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz rokiem studiów i nazwą wydziału i uczelni.

 

 

OSSA

 


Ze względu na udział w warsztatach tutorów zagranicznych należy przesłać informację o swojej znajomości języka angielskiego. Poinformować należy również o swoich preferencjach żywieniowych i opcji pobytu (z noclegiem lub bez).

 

 

Istnieje również możliwość pracy w grupie, która oprócz tutora OSSA będzie prowadzona przez tutora Revit Architecture, co umożliwi naukę i tworzenie projektu również w tym programie. Dlatego prosimy o zaznaczenie chęci pracy w takiej grupie.

 

 

Prace należy przysyłać do 05.10 do godziny 24:00 (do tego czasu prace muszą znaleźć się w skrzynce ossowej, ta sama data dotyczy zgłoszeń wysyłanych tradycyjną przesyłką).

 

 

Adres pocztowy:

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Ul. Podchorążych 1, gmach WA
30 - 084 Kraków

Z dopiskiem 'CHCĘ NA OSSĘ'

Adres elektroniczny: wstępniak@ossa.org.pl

 

Więcej na stronach OSSA

 

 

 

 

Zobacz także:

 

 

Faktura miasta

 

 

Konkurs Architetektura Betonowa

 

 

BAR Architects w Polsce

Skomentuj:

Chcę na OSSĘ