Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

KONKURS dla Alei Marszałkowskiej

red

Marszałkowska może i powinna być chlubą Warszawy. Kilka miesięcy temu Stowarzyszenie Forum Rozwoju Warszawy przygotowało koncepcję ulicy jako wielkomiejskiej alei. Dzisiaj chcą włączyć pozostałych do tego projektu i ogłaszają otwarty konkurs na stworzenie nowego NOŚNIKA REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ.

Aleja Marszałkowska według pomysłu Forum Rozwoju Warszawy
Aleja Marszałkowska według pomysłu Forum Rozwoju Warszawy
FRW

 

 

 

Udowodnij, że reklama zewnętrzna jest integralną częścią miasta i nie musi szpecić ulic, jeśli nada się jej odpowiednie estetyczne ramy. Zaprojektuj unikatowy mebel uliczny dla ul. Marszałkowskiej, który pogodzi świat billboardów z pięknem jej architektury.

 

 

Prześlij swój pomysł do 20 grudnia w dowolnej formie graficznej lub filmowej. Liczy się ciekawy pomysł. Wszystkie prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a najlepsza praca zostanie nagrodzona. W konkursie może wziąć udział każdy!

 

 Prace należy dostarczyć do:

Delikatesy.TR

ul. Marszałkowska 8,

00-590 Warszawa

Ważne:
1. zostawiamy prace w Delikatesach (a nie w TR)
2. prace w kopertach z napisem Konkurs Marszałkowska.

 


 

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda: laptop o wartości 3 tys. zł. !

 

Szczegóły konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy i adres nadsyłania prac na stronie internetowej: www.frw.waw.pl

 

Konkurs jest częścią projektu Aleja Marszałkowska finansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego i jest organizowany przy współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej, Delikatesy.TR oraz stowarzyszeniem MiastMojeAwNim.pl

 

 

 

***

Dlaczego Aleja Marszałkowska?

Forum Rozwoju Warszawy zaproponowało utworzenie na Marszałkowskiej szerokich na 14-18 metrów chodników kosztem zwężenia ulicy do dwóch pasów (takie rozwiązanie zapisane jest w strategii komunikacyjnej miasta). Pośrodku wytyczony zostałby wspólny pas autobusowo-tramwajowy. Z niektórych jej odcinków ruch prywatnych aut zostałby wyeliminowany. W sercu stolicy pojawiłaby się zieleń. Na odcinku od pl. Konstytucji do Alej Jerozolimskich FRW chce gęsto obsadzić ulicę aż pięcioma szpalerami drzew. Niezłomni forumowicze starają się wytrwale przekonać do tej koncepcji władze miasta. Konkurs na NOŚNIK REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ to możliwość współtworzenia projektu dla reprezentacyjnej ulicy Warszawy. Udział może wziąć KAŻDY!

 

 

Z  A  P  R  A  S  Z  A  M  Y

 

 

Zobacz także:

 

Warszawskie Champs-Elysées

 

Betonowa prowincja w centrum stolicy 

 

Globalnemu ocieplanaiu mówimy NIE!

 

    Więcej o:

Skomentuj:

KONKURS dla Alei Marszałkowskiej