Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polish Architects Exhibition London

red

W ciągu ostatnich lat wielu Polaków wyemigrowało do Wielkiej Brytanii. Wśród nich jest również duża liczba architektów. Od 28 do 30 września bieżącego roku w Barbican Center w Londynie odbędzie się wystawa Polish Architects Exhibition London '09 zorganizowana przez polskich projektantów działających na Wyspach.  

Polish Architects Exhibition London '09
Polish Architects Exhibition London '09
Polish Architects Exhibition London '09

 

 

Ta bardzo prężna grupa projektantów postanowiła zaprezentować swoją twórczość w ramach trwającego właśnie "Polska! Year" w Wielkiej Brytanii.

 

 

Będzie to pierwsze, tak poważne wydarzenie w Londynie skupiające środowisko polskich architektów i projektantów. Impreza ta ma za zadanie zaprezentowanie najbardziej znanych architektów, projektantów wnętrz i inżynierów z ostatnich 60 lat, którzy pochodzą z Polski lub mają polskie korzenie, a pracują w Wielkiej Brytanii.

 

 

Na wystawie będzie można obejrzeć oryginalne modele, rysunki, fotografie, filmy a nawet meble, które zaprezentują sami twórcy. Wydarzeniu temu będzie towarzyszyć konferencja i warsztaty. Imprezę uświetni również obecność wielu znakomitych gości, między innymiDaniela Libeskinda.

 

 

Więcej szczegółów dotyczących wystawy oraz konferencji można znaleźć na stronie: www.polisharchitectsexhibition.com

 

 

 

 

Zobacz także:

 

 

Najlepszy budynek na świecie

 

 

Wywiad z Maciejem Miłobędzkim

 

 

Czym są ex-architekci?

 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Polish Architects Exhibition London