Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warsaw Insta Festival - konkurs fotograficzny portalu Nowa Warszawa

red

Wybierz #ikonypolski lub zrób zdjęcie #glowawchmurach. 3 marca ruszyła druga edycja ogólnopolskiego festiwalu - #warsawinstafestival - miejska fotografia na Instagramie. Na uczestników konkursu czeka m.in. kolacja na 35 piętrze wieżowca WTT i sesja zdjęciowa pod zegarem Pałacu i Nauki Kultury

Warsaw Insta Festival
Warsaw Insta Festival
mat. prasowe

3 marca rozpoczął się konkurs fotograficzny organizowany przez portal NowaWarszawa i Buller&Frye- Warsaw Insta Festival (WIF). W zeszłorocznej edycji zgłoszono ponad 1600 zdjęć, a finałową wystawę obejrzało setki tysięcy osób na stacji metra Wilanowska w Warszawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA NAGRODZONE W PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU >>>

Jest to druga edycja jedynego w Polsce festiwalu fotografii miejskiej na Instagramie, organizowanego na tak szeroką skalę. Uczestnicy konkursu mogą wygrać m.in. kolację na 35 piętrze Warsaw Trade Tower z zapierającym dech widokiem na Warszawę, wziąć udział w sesji zdjęciowej pod słynnym zegarem Pałacu Kultury i Nauki, czy wybrać się na kurs fotograficzny w Akademii Fotografii. Miłośnicy fotografii mogą zgłaszać prace w czterech kategoriach konkursu Warsaw Insta Festival:

1 .Urban work place” – Przez ostatnie 25 lat rynek biurowy w Polsce zmienił się nie do poznania. Deweloperzy prześcigają się w swoich projektach, tworząc budynki w stu procentach dopasowane do pracowników. Gdzie chciałbyś pracować? Czy ciekawi Cię biuro na ostatnim piętrze nowoczesnego wieżowca? A może czujesz klimat starej kamienicy? Pokaż nam swoje wymarzone miejsce pracy!

2. „Zakręceni w Polsce” – Masz tylko jedną klatkę do wykorzystania, żeby pokazać piękno Polski. Zareklamować ją, pokazać całemu świata jaka jest piękna. Nie sięgamy do historii, tylko do tego, co jest tu i teraz. Zaprezentuj nam na jednym zdjęciu z czego jesteś dumny w Polsce i co chciałbyś pokazać ludziom na całym świecie.

3. „Ikony Polski” – Polska się zmienia. W ciągu ostatnich 25 lat powstało tysiące nowych dróg, setki mostów, tysiące nowych budynków, placów, parków. Chcemy je zobaczyć na Waszych zdjęciach. Pokażcie nam budynki, place, parki, miejsca, które powstały po roku 1989, z których jesteście dumni i uważacie, że są ikonami Polski.

4. „Głową w chmury” – Kochasz wysokie budynki? Mamy ich już ponad sto w całym kraju. Chcemy zobaczyć je na Twoich zdjęciach. Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy, żeby zrobić fotkę Sea Tower w Gdyni, czy Poznań Financial Center.. Czy kojarzysz krakowskiego szkieletora? Niedługo się zmieni pokaż nam polskie wieżowce.

Uczestnicy mogą zgłaszać prace od 3 marca do 10 kwietnia 2016 roku. Warunkiem zakwalifikowania zdjęć do finału WIF jest oznaczenie zdjęć w aplikacji Instagram właściwymi hashtagami (#).

1.Urban Work Place #urbanworkplace #warsawinstafestival #nowawarszawa
2. Zakręceni w Polsce #zakreceniwpolsce #warsawinstafestival #nowawarszawa
3. Ikony Polski #ikonypolski #warsawinstafestival #nowawarszawa
4. Głową w chmurach #glowawchmurach #warsawinstafestival #nowawarszawa

Konkurs potrwa do 3 marca do 10 kwietnia, a jego wyniki zostaną ogłoszone w połowie maja 2016 na 35 piętrze Warsaw Trade Tower.

Szczegółowy opis i regulamin konkursu znajdują się na stronie: www.warsawinstafestival.pl oraz na profilu facebookowym www.facebook.com/warszawaodnowa

ZOBACZ ZDJĘCIA NAGRODZONE W PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Warsaw Insta Festival - konkurs fotograficzny portalu Nowa Warszawa