Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BRYŁA na telefon i tablet. Poznajcie naszą aplikację!

red

Czytacie Bryłę na smartfonie lub tablecie? Teraz możecie to robić jeszcze wygodniej. Poznajcie nową aplikację, dzięki której Bryłę będziecie mogli mieć zawsze ze sobą, także w wersji offline!

Aplikacja Ładny Dom
Aplikacja Ładny Dom
red

Jeśli lubicie czytać Bryłę w niestandardowych miejscach i jako pierwsi chcecie mieć dostęp do najnowszych treści z naszego portalu - aplikacja

to świetne rozwiązanie, które pozwoli Wam mieć pod ręką nasz serwis w lekkiej formie 24 na dobę!

Ładny Dom to nowoczesna aplikacja, która łączy w sobie najlepsze treści o tematyce architektonicznej. Znajdziecie w niej wszystkie treści z naszego portalu, ale także z pięciu innych redakcji zajmujących się tematyką budowlaną, wnętrzarską i ogrodami, wszystko by stworzyć aplikację z tysiącami fachowych porad i niebanalnych inspiracji. Cały czas poprzez wybór odpowiedniej pozycji w menu będziecie mieć wybór, czy chcecie czytać wszystkie treści, czy tylko te z naszym logo.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Dla Waszej wygody wprowadziliśmy też funkcję czytania artykułów w trybie off-line. Aby mieć dostęp do treści, gdy nie macie dostępu do internetu, wystarczy wcześniej kliknąć zachowaj przy artykułach, do których będziecie chcieli mieć dostęp w miejscu, w którym nie możecie połączyć się z siecią.

Aplikacja zapewnia możliwość komentowania artykułów, dzielenia się nimi z przyjaciółmi w sieciach społecznościowych, oglądać materiały wideo, rozwiązywać nasze quizy i brać udział w sondażach - wszystko, tak jak w pełnej wersji serwisu.

Jeśli czytasz ten artykuł na urządzeniu mobilnym, aby pobrać aplikację, wystarczy, ze klikniesz tutaj: Android lub tutaj: iOS.

Mamy nadzieję, że nasza aplikacja przypadnie wam do gustu. Podzielcie się z nami Waszą opinią na jej temat.

Skomentuj:

BRYŁA na telefon i tablet. Poznajcie naszą aplikację!