Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BoConcept wspiera galę Bryła Roku 2017

Red.

Gala Bryła Roku 2017 wymaga odpowiedniej oprawy. Jest nam bardzo miło, że również i w tym roku wspierać nas będzie duńska marka BoConcept.

Sofa Ottawa - proj. Karim Rashid
Sofa Ottawa - proj. Karim Rashid
Fot. mat. BoConcept

BoConcept to marka z wieloletnią tradycją. Założyli ją w 1952 roku dwaj stolarze  - Jens Arthoj i Tage Molholm. Obecnie na świecie działa ok. 250 salonów w 60 krajach i wciąż pojawiają się nowe. Prostota i nowoczesność, znakomite, ponadczasowe wzornictwo i świetnej jakości materiały stały się znakiem rozpoznawczym BoConcept. Fotel Imola, zaprojektowany przez Henrika Pedersena, stał się już prawdziwą ikoną designu a meble z kolekcji Karima Rashida wciąż wywołują sporo emocji.

Fotel Imola
Fotel Imola
Fot. mat. BoConcept

Tegoroczna gala odbędzie się w siedzibie wydawnictwa Agora SA. Oddany do użytku w 2002 roku budynek przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie, został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Jest zdobywcą wielu nagród, np. Nagrody Architektonicznej M. St. Warszawy czy nagrody Ministra Infrastruktury. Obiekt znalazł się wśród 20 budynków uznanych za najbardziej charakterystyczne obiekty architektoniczne powstałe po 1989 w konkursie pisma "Architektura-Murator".

BRYŁA ROKU 2017: ODDAJ GŁOS NA NAJLEPSZĄ REALIZACJĘ>>

We wnętrzu biurowca dominują beton i drewno. Wisienką na torcie są żywe rośliny, których jest tu pełno. Pojawiają się one zarówno na piętrach jak i na parterze. Jesteśmy przekonani, że meble BoConcept będą pasowały do tych wnętrz jak ulał. 

Chociaż obiekt powstał 16 lat temu, jego architektura nadal robi spore wrażenie. Będziecie mogli się o tym przekonać już 17 maja. Więcej szczegółów tu>>

Skomentuj:

BoConcept wspiera galę Bryła Roku 2017