Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cosentino We – platforma skupiająca profesjonalistów z branży projektowania

sponsorowany

Obierając sobie za cel szerzenie inspiracji, zacieśnianie relacji z partnerami oraz udostępnianie im zasobów niezbędnych do pracy z markami Silestone, Dekton i Sensa, firma Cosentino stworzyła cyfrową platformę dedykowaną profesjonalistom z branży architektury. Oferuje ona szyte na miarę benefity dla architektów, projektantów wnętrz, pracowni kamieniarskich, czy studiów kuchennych i łazienkowych, dostosowane do potrzeb i sposobu ich pracy. Udział w programie lojalnościowym, możliwość zamawiania próbek, czy bezpośredni kontakt z opiekunem klienta to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje ta internetowa platforma.

Konglomerat Silestone Corktown, kolecja Loft Cosentino
Konglomerat Silestone Corktown, kolecja Loft Cosentino
Cosentino

Lepsza komunikacja

Marka Cosentino, globalny lider w produkcji i dystrybucji spieków Dekton®, konglomeratów Silestone® i trwale zabezpieczonych kamieni naturalnych Sensa by Cosentino, opiera swą strategię na zrównoważonym rozwoju oraz bliskiej współpracy z klientami i partnerami. Zgodnie z tą filozofią firma uruchomiła platformę obejmującą program lojalnościowy, tworząc z jej pomocą międzynarodową społeczność, łączącą ze sobą profesjonalistów, którzy świadomie wybierają i pracują z materiałami Dekton, Silestone i Sensa by Cosentino. Projekt ten opiera się na łatwym w obsłudze i intuicyjnym systemie, do którego rejestracja zajmuje niecałą minutę.

Wszelkie zasoby na wyciągnięcie ręki

Próbki, tekstury, informacje techniczne i certyfikaty - profesjonaliści wykorzystujący w swoich projektach materiały marek Dekton®, Silestone® i Sensa by Cosentino, mogą w szybki i prosty sposób znaleźć zasoby niezbędne do stworzenia koncepcji, opracowania wizualizacji, a także dokumentacji technicznej projektu. Każdy zarejestrowany użytkownik ma również przypisanego opiekuna z zespołu Cosentino, który jest dyspozycyjny zarówno przy doborze najlepszego materiału, jak i kwestiach związanych z logistyką i zamówieniami.

Bliższe relacje

Cosentino We oferuje szereg możliwości zarówno dla zakładów kamieniarskich, pracowników studiów kuchennych i łazienkowych, jak i architektów oraz projektantów wnętrz, pomagając w rozwoju ich firm, m.in. dzięki lepszemu dostępowi do informacji oraz lepszym sposobom poznawania poszczególnych marek i produktów. Dzięki narzędziom, celuje w bliższe relacje z klientem końcowym, większą widoczność i rozpoznawalność projektów na arenie międzynarodowej.

Cosentino We oferuje kilka poziomów współpracy, uproszczonych stosownie do obszarów zawodowych: „Pro”, „Elite” oraz „Premium”. Założeniem Cosentino We jest opracowanie narzędzi motywujących i odpowiadających potrzebom każdego z klientów, zachowując jednocześnie szybkość i efektywność, na jakie pozwala cyfrowy świat. Można do niego dołączyć, rejestrując się na stronie: https://pro.cosentino.com/pl

Dołącz do społeczności profesjonalistów i odbierz próbki Cosentino

    Więcej o:

Skomentuj:

Cosentino We – platforma skupiająca profesjonalistów z branży projektowania