Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dlaczego twoja firma potrzebuje regałów magazynowych paletowych?

artykuł zewnętrzny

Przechowywanie towarów stanowi istotny element zarówno branży logistycznej, jak i całego handlu, ważne jest zatem sprawne funkcjonowanie magazynów. Nowoczesne wyposażenie to podstawa każdej firmy. W kontekście przechowywania i magazynowania towarów świetnie sprawdzają się regały magazynowe.

Dlaczego twoja firma potrzebuje regałów magazynowych paletowych?
Dlaczego twoja firma potrzebuje regałów magazynowych paletowych?
Still

Czym są regały magazynowe paletowe?

Regały magazynowe mają prostą konstrukcję, jednak przemyślane rozwiązania pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, bezpieczną eksploatację, a także obniżenie kosztów instalacji regałowej. Solidnie i stabilnie przymocowana rama połączona z podłogą za pomocą kotew zapewnia bezpieczeństwo pracy. Montaż na miejscu pozwala zoptymalizować koszty transportu. Belki poprzeczne można zaczepić w ramie nośnej na dowolnej wysokości – to na nich przechowuje się palety. Indywidualnie dopasowany układ umożliwia przechowywanie ładunków o różnej wielkości i wadze, dodatkowe akcesoria również zwiększają możliwości niezbędnego wyposażenia magazynu. Regały magazynowe paletowe przydają się w wielu firmach, zwłaszcza w centrach logistycznych i dystrybucyjnych, a także magazynach. 

Elastyczna i zmieniająca się według potrzeb przestrzeń magazynowa

Regały paletowe, które można dostosować do dowolnego metrażu i wysokości pomieszczenia, doskonale sprawdzą się w magazynach zarówno z wąskimi, jak i szerokimi korytarzami, a także w przypadku wysokiego składowania. Dzięki kompletacji od poziomu zero możemy operować ładunkami również zwyczajnym wózkiem ręcznym paletowym unoszącym. Dodatkowe akcesoria poszerzają zastosowanie nowoczesnych regałów, a półki z siatki umożliwiają bezpośrednie składowanie ładunków także w mniejszych magazynach, bez użycia palet. Wzmocnienia po stronie korytarzy, w narożnikach i na powierzchni czołowej chronią przed kolizją, skutecznie osłaniając regały na całej długości. 

Natychmiastowy dostęp do wszystkich artykułów

Przejrzysty układ nowoczesnych regałów znacznie ułatwia szybkie przeprowadzanie inwentaryzacji. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji regałów otrzymujemy zoptymalizowaną przestrzeń roboczą, która wykorzystuje cały potencjał hali magazynowej oraz jest dopasowana do używanych w firmie wózków widłowych. Jeśli chcemy zdecydować się na układ z szerokim korytarzem, wózki widłowe czołowe oraz boczne doskonale poradzą sobie z kompletacją zamówień w takim pomieszczeniu. Regały paletowe zamontowane w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, mogą być obsługiwane za pomocą wózków systemowych, które pozwalają na dostęp do palet z obu stron, bez obracania pojazdu. Regały o przemyślanej konstrukcji umożliwiają bezpośrednie pobieranie ładunków przy średniej i dużej rotacji.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dlaczego twoja firma potrzebuje regałów magazynowych paletowych?