Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ekologia domowa: Przyjazne dla środowiska rozwiązania dla Twojego domu

artykuł zewnętrzny

Zieleń to nowa czerń. Albo, bardziej dokładnie, ekologia stała się bardzo modna. Zieleń to kolor, który istnieje od wieków i nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie! Świadomość ekologiczna jest integralną częścią naszego życia w dzisiejszych czasach, więc ma sens zastosowanie tych wartości również w Twoim domu. Poniżej przedstawiamy kilka ekologicznych rozwiązań, które możesz zastosować w swoim domu - od desek sedesowych po izolację - aby uczynić mieszkanie w nim o wiele łatwiejszym dla naszej planety.

Ekologia domowa: Przyjazne dla środowiska rozwiązania dla Twojego domu
Ekologia domowa: Przyjazne dla środowiska rozwiązania dla Twojego domu
Sunroof
 1.  Używaj sznurka na ubrania zamiast suszarki, aby ograniczyć zużycie energii
 2.  Wymień swoje stare, nieszczelne okna na nowe, które pasują do projektu domu
 3. Pozbądź się wszelkich starych urządzeń lub elektroniki, które zużywają zbyt dużo energii i zastąp je bardziej wydajnymi modelami
 4. Zainstaluj panele słoneczne na dachu, aby zapewnić zrównoważone wytwarzanie energii. Jeśli zależy Ci również na wyglądzie Twojego domu to lepszym rozwiązaniem będą dachy solarne SunRoof.
 5. Upewnij się, że masz dużo izolacji na swoim poddaszu, aby utrzymać chłód w miesiącach letnich i ciepło w miesiącach zimowych
 6. Umieść rośliny wokół domu - pomogą one oczyścić jakość powietrza w pomieszczeniach i sprawią, że Twój dom będzie bardziej przytulny!
 7. Używaj toreb na zakupy wielokrotnego użytku, aby zmniejszyć ilość wyrzucanego papieru i plastiku
 8. Zainstaluj wodooszczędną głowicę prysznicową lub perlator w kranie, aby oszczędzać więcej wody
 9.  Kup energooszczędne urządzenia, takie jak lampy LED lub produkty Energy Star, aby obniżyć rachunki za prąd i zmniejszyć wpływ na środowisko
 10.  Ogranicz marnowanie żywności, kupując tylko to, czego potrzebujesz, zamiast marnować jedzenie, które psuje się, zanim zjesz je w całości

Zadbaj o planetę dla przyszłych pokoleń.Jeśli zależy Ci na naszej planecie, zacznij działać. Spraw, by Twój dom był bardziej przyjazny środowisku i zrób, co możesz, by uczynić Ziemię lepszym miejscem dla nas wszystkich!

Najważniejszy punkt dotyczy jednak paneli i dachu słonecznego. Jeśli Twój dom będzie samowystarczalny w energię słoneczną to ślad węglowy, który po sobie pozostawi będzie praktycznie zerowy. Jeśli zależy ci na środowisku, to powinien to być twój pierwszy i najważniejszy cel - modernizacja dachu.

Nowoczesne technologie w walce o lepszą przyszłość i czyste środowisko są najlepszym sposobem, by pomóc naszej planecie i jednocześnie czerpać z nich korzyści. Rynek oferuje szeroką gamę produktów przyjaznych środowisku, więc nietrudno jest wybrać to, co dokładnie będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

  Więcej o:

Skomentuj:

Ekologia domowa: Przyjazne dla środowiska rozwiązania dla Twojego domu