Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Linea Dynamic Project: kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oświetlenia

artykuł zewnętrzny

Przygotowujesz projekt dla klienta i szukasz inspiracji w zakresie projektowania oświetlenia? Jesteś w dobrym miejscu. W Linea Dynamic Project oferujemy klientom pełne wsparcie – od wyboru konkretnego rozwiązania po przygotowanie mockupów, renderów czy niezbędnych kalkulacji. Dlaczego warto do nas dołączyć?

Linea Dynamic Project: kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oświetlenia
Linea Dynamic Project: kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oświetlenia
Lineadp

Linea Dynamic Project – partner biznesowy godny zaufania

Nasza firma zapewnia przede wszystkim kompleksowe wsparcie dla osób związanych z designem lub wdrażaniem konkretnych rozwiązań. Współpracujemy z renomowanymi producentami oświetlenia z Włoch. Wśród nich pojawiają się: Linea Light Group, Diomede oraz Lombardo. Dzięki temu zapewniamy kompleksowe rozwiązania oświetleniowe oparte na technologii LED.

Konsekwentnie dążymy do poszerzania zakresu naszych usług, oferując klientom najefektywniejsze rozwiązania oświetleniowe oraz wsparcie ekspertów w zakresie doboru systemów oraz przygotowania makiet produktów dopasowanych do konkretnego projektu. Doświadczenie i najwyższa jakość to jedne z największych zalet naszej firmy, z których możesz czerpać, decydując się na współpracę z naszą firmą.

Co zapewniamy w ramach współpracy z Linea Dynamic Project?

Dbamy przede wszystkim o stały rozwój sieci współprac. Dlatego w naszej ofercie pojawiają się regularnie nowe rozwiązania spełniające najwyższe standardy w zakresie technologii oraz designu. Dzięki temu kiedy przystępujesz do naszego projektu, zapewniamy nieograniczoną ilość pomysłów na oświetlenie w technologii LED oraz know-how naszej firmy. Kiedy otrzymasz do nich dostęp? Wystarczy zarejestrować się do naszej Strefy Projektanta.

Po zarejestrowaniu do Strefy Projektanta otrzymasz dostęp do katalogów rozwiązań oświetleniowych naszych partnerów: Linea Light Group, Diomede, Lombardo oraz Reggiani. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, nasi specjaliści służą pomocą. Zapewnimy Ci wsparcie w doborze konkretnych systemów LED, ich rozmieszczenia, a także natężenia. Dzięki temu stworzysz iluminację szytą na miarę potrzeb swojego klienta.

Nasi eksperci wykonują kalkulację DIAlux, mockupy oraz rendery. Na ich podstawie jesteśmy w stanie dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu. Potrzebujesz kompleksowego wsparcia profesjonalistów? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapraszamy do rejestracji w naszej Strefie Projektanta https://lineadp.com/strefa-projektanta/

Profesjonalne wsparcie dla architektów i projektantów wnętrz

W ramach realizowanego projektu Linea Dynamic Project zapewniamy możliwość współpracy z najlepszymi włoskimi firmami zapewniającymi rewolucyjne rozwiązania stosowane przez światowej klasy projektantów. Nowoczesne systemy oświetleniowe w połączeniu z profesjonalnym doradztwem i kompleksowym wsparciem pozwolą Ci na stworzenie niesamowitych iluminacji świetlnych dla klientów.

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać rozwiązanie w taki sposób, by tworzyło harmonijną całość z designem wnętrza, budynku czy otaczającym go krajobrazem. Systemy oświetleniowe z naszej oferty pomogą Ci podkreślić konkretne elementy za pomocą światła. W efekcie Twój projekt zyska wizualnie. Rozwiązania od naszych partnerów pojawiają się na całym świecie, między innymi w:

  • hotelach – Aria Retreat & SPA w Cima di Porlezza – Como
  • galeriach handlowych – Nicosia Mall Shopping Center – Cypr
  • bibliotekach – Austrian National Library – State Hall – Wiedeń – Austria
  • muzeach – Exhibition donnAArte – Lilt Headquarters – Treviso
  • czy na mostach – New Kelani Bridge – Colombo – Sri Lanka
    Więcej o:

Skomentuj:

Linea Dynamic Project: kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oświetlenia