Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nadaj grzejnikowi stylową kolorystykę – w promocji kolor gratis!

sponsorowany

Grzejnik stanowi źródło ciepła, ale to również istotny element wystroju. Kształt i kolorystyka odgrywa dużą rolę. Stylowy grzejnik od Zehnder Polska z darmowym, nietypowym lub klasycznym kolorem do zaprojektowania dzięki bryłom 3D dostępnym online jest interesującą propozycją.

Nadaj grzejnikowi stylową kolorystykę
Nadaj grzejnikowi stylową kolorystykę
Zehnder

Przyjrzyjmy się na konkretnym przykładzie możliwościom, jakie zapewnia obecnie źródło ciepła w naszym domu.

Stylowy klasyk w nowoczesnym wykonaniu

Zehnder Kleo od Zehnder Polska to smukły grzejnik, który składa się z wertykalnie lub horyzontalnie ułożonych rurek, połączonych w jednolitą całość poprzez zgrzewanie krzyżowe (proces zapewnia trwałe zespolenie elementów bez materiału dodatkowego). Każdy do własnych potrzeb może dopasować opcję pionową lub poziomą.

Zastosowanie możliwe jest w różnorodnych miejscach i segmentach, dzięki mnogości wariantów  wykonania, zarówno jako grzejnik łazienkowy, jak i jako ścianka działowa. Ocynkowana wersja zapewnia bezpieczne, długoterminowe użytkowanie także w problematycznych miejscach, jak pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Duży udział energii oddawanej możliwy jest poprzez łagodne promieniowanie. Model Zehnder Kleo Bar dodatkowo posiada wykonany w powierzchni chrom uchwyt do suszenia ręczników.

Wszystko w ponadczasowej powierzchni chrom lub w dowolnym kolorze, który idealnie wkomponuje się we wnętrze lub stanie się intrygującym akcentem przełamującym klasyczną linię. W ramach grupy kolorów objętych do końca roku promocją znajdują się również te z nowej palety kolorystycznej World of Colours.

Zehnder Kleo
Zehnder Kleo
Zehnder Polska

Przyszłościowa paleta kolorów

Kolory niewątpliwie nadają indywidualny charakter. Odpowiednio dobrane pozwalają na stworzenie idealnego, indywidualnego stylu. W odpowiedzi na te oczekiwania Zehnder stworzył nowy świat kolorów dla grzejników, który pozwala dopasować barwy grzejników do trendów w aranżacji wnętrz, bezproblemowo integrując je z każdym otoczeniem.

Poszerzenie możliwości wyboru kolorystyki grzejników ułatwia wybór odpowiedniego dopasowania kolorystycznego bez przytłaczania klienta. Nie tylko w oparciu o doradztwo przy zakupie, ale przede wszystkim poprzez zaproponowanie pięciu nowoczesnych kolekcji kolorystycznych Zehnder Polska dla określonych obszarów w domu, uwzględniających indywidualne preferencje.

Zehnder Kleo
Zehnder Kleo
Zehnder Polska

Ułatwienie w projektowaniu

Dopasowanie kształtu i kolorystyki do pomieszczenia i jego wystroju jest najlepiej widoczne w projekcie. Dodanie do niego grzejnika znacznie ułatwią udostępniane darmowo online bryły 3D. W przypadku marki Zehnder szeroki zakres możliwości dostępny jest na https://www.zehnder.pl/uslugi/materialy-i-programy/elementy-wizualizacji-przestrzennych

Wstępnej wizji można więc nadać bardzo konkretny charakter. I to przy zastosowaniu elementu, który zapewni ciepło, tak istotne w naszych pomieszczeniach w sezonie grzewczym. Szczególnie w łazience, gdzie zaraz po armaturze planujemy usytuowanie grzejnika dla nas, który również zapewni przyjemnie ciepłe i suche ręczniki.

Zehnder Kleo
Zehnder Kleo
Zehnder Polska
    Więcej o:

Skomentuj:

Nadaj grzejnikowi stylową kolorystykę – w promocji kolor gratis!