Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pruszcz Park – nowa inwestycja na terenie Pruszcza Gdańskiego

artykuł zewnętrzny

W Pruszczu Gdańskim trwa budowa nowego, skąpanego w zieleni osiedla, zaprojektowanego przez dewelopera Szymichowski. Pruszcz Park ma być nowoczesnym i przyjaznym miejscem do zamieszkania, oferując nabywcom wygodne mieszkania oraz wiele udogodnień na terenie kompleksu. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań, dlatego jeśli interesuje Was taka inwestycja, warto przyjrzeć się temu projektowi bliżej.

Pruszcz Park – nowa inwestycja na terenie Pruszcza Gdańskiego
Pruszcz Park – nowa inwestycja na terenie Pruszcza Gdańskiego
Szymichowski

Mieszkać, jak w parku

Pruszcz Park powstaje przy ulicy Raciborskiego i Cichej w Pruszczu Gdańskim. To projekt charakteryzujący się dużą ilością zieleni zarówno na zewnątrz, jak i w samych budynkach mieszkalnych. Pomiędzy nimi powstać mają małe zielone skwery, które stworzą unikalny klimat nowego kompleksu. Deweloperowi zależy na stworzeniu miejsca, które będzie przypominało park, przy jednoczesnym nacisku na nowoczesne rozwiązania, celem uczynienia życia mieszkańców przyjemniejszym i bardziej komfortowym.

Jednym z większych atutów nowej inwestycji są luksusowe apartamenty, które zapewnić mają przyszłym mieszkańcom wygodę i funkcjonalność. Projektanci przewidzieli na przykład możliwość wydzielenia osobno kuchni w apartamentach, a także możliwość przekształcenia jednego z pomieszczeń na garderobę czy dodatkową toaletę.

Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, które świetnie nadadzą się do rekreacji w gronie rodziny oraz przyjaciół. Z kolei mieszkańcy pierwszego piętra do dyspozycji mieć będą przestronne, zielone tarasy, a na wyższych kondygnacjach – wygodne balkony. Dzięki temu, relaks na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknej zieleni będzie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkać, jak w parku
Mieszkać, jak w parku
Szymichowski

Najlepsza lokalizacja

Zielony Pruszcz Park zyskuje również, jeśli mówimy o jego położeniu. W okolicy znajdziemy bowiem szkoły, przedszkola, sklepy usługowe, urzędy, placówki medyczne czy miejsca kultury. Nowe osiedle będzie miało łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, co ułatwi wszelkie dojazdy do miejsc pracy czy nauki. Mieszkańcy będą mogli również szybko dostać się na autostradę czy obwodnicę, przez co dojazdy do Gdańska i Trójmiasta będą wyjątkowo proste. Pruszcz Park będzie zatem stanowił świetne miejsce do zamieszkania dla osób, które zawodowo związane są z miastem, jednak poszukują w życiu także harmonii i spokoju.

Inne udogodnienia

Na terenie osiedla powstać mają również dwa, świetnie wyposażone place zabaw, które umożliwią beztroską zabawę całym rodzinom. Najmłodsi będą mogli korzystać z bezpiecznej infrastruktury, zlokalizowanej zaraz pod swoim domem. Pruszcz Park ma być również oświetlony lampami LED działającymi na czujniki ruchu.

Nastawienie na ekologię widać również przy projektach hal garażowych, gdzie przewidziane są miejsca do parkowania dla samochodów z instalacją LPG oraz do ładowania aut elektrycznych.

Pruszcz Park
Pruszcz Park
Szymichowski

Pruszcz Gdański się zmienia

Dzięki takim inwestycjom jak Pruszcz Park czy Osiedle Olszewskiego, które również jest jedną z inwestycji dewelopera Szymichowski, Pruszcz Gdański staje się bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla wszystkich tych, którzy pragną korzystać z miejskiej infrastruktury, ale poszukują „zielonej przystani” do zapuszczenia korzeni. Pruszcz Park z pewnością taką możliwość oferuje.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pruszcz Park – nowa inwestycja na terenie Pruszcza Gdańskiego