Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Światło budujące przyszłość

sponsorowany

Zaledwie kilka kilometrów od weneckiej laguny rozciąga się kampus H-Farm. To jeden z najważniejszych ośrodków innowacyjności w Europie. Zbudowany został na terenie 40ha Parku del Silo zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zapewnia komfort i dobre samopoczucie wszystkim jego mieszkańcom.

Światło budujące przyszłość
Światło budujące przyszłość
Fakro

Idealny ekosystem

Model biznesowy gospodarstwa składa się z trzech głównych elementów. Pierwszym z nich są inwestycje - farma stara się inwestować przynajmniej w 20 startupów rocznie. Drugim jest oferowanie usług consultingowych z dziedziny nowoczesnych technologii dla tradycyjnych przedsiębiorstw. Z pomocy H-Farm korzystają m.in. Diesel i Porsche. Trzeci filar to edukacja, której celem jest formowanie nowej generacji innowatorów. Studenci z całego świata mają tu zapewnione wszystkie poziomy edukacji – od szkoły podstawowej po studia magisterskie. To właśnie na farmie, edukuje się młodych ludzi, tworząc nowe modele biznesowe, wykorzystujące najnowsze technologie i cyfryzację. H-Farm to wspólna przestrzeń profesjonalistów, przedsiębiorców i studentów, którzy razem żyją i współpracują. Stymuluje to wymianę pomysłów i tworzy nowe możliwości rozwoju.

Idealny ekosystem
Idealny ekosystem
Fakro

Najlepsze światło do budowania przyszłości

W kampusie H-Farm znajdują się m.in. budynki szkolne, biblioteka, której kształt imituje naturalne zielone wzniesienie i doskonale integruje się z otaczającym krajobrazem oraz centrum sportowe.

W H-Farm przestrzenie dydaktyczne i sportowe zalane są naturalnym światłem. To wszystko dzięki oknom FAKRO do płaskich dachów, których ponad 170 szuk znalazło tam swoje miejsce.

Światło słoneczne przenika praktycznie wszędzie, do wszystkich wnętrz, pozwalając na ich przyjemne i efektywne użytkowanie przez wiele godzin w ciągu dnia. Nawet jesienią i zimą. Ponadto, zastosowanie automatyki do ich obsługi, pozwala na optymalne zarządzanie naturalnym światłem o każdej porze roku.

Kampus H-Farm
Kampus H-Farm
Fakro

Okna do dachów płaskich z kopułą

Na H-Farmie idealnie sprawdzają się okna FAKRO do dachów płaskich typu C. Zastosowano zarówno okna nieotwierane, jaki i sterowane elektrycznie w bezprzewodowym systemie Z-Wave.

Są to okna zbudowane z wielokomorowych profili PVC, które łączą wysokie parametry odporności mechanicznej, izolacyjności akustycznej i termoizolacyjności. Wyposażone są w bezpieczne dwuszybowe antywłamaniowe pakiety z wewnętrzną szybą laminowaną. Okna zwieńczone są kopułą z poliwęglanu, odporną na uderzenia i czynniki atmosferyczne.

Okna do dachów płaskich z kopułą
Okna do dachów płaskich z kopułą
Fakro

Nazwa inwestycji: H-Farm Campus

Miejsce: Treviso, Włochy

Czas realizacji: 2017 - 2019

Zastosowane produkty FAKRO:

172 okien do dachów płaskich typu C: DEC-C P2 Z-Wave oraz DXC-C P2

    Więcej o:

Skomentuj:

Światło budujące przyszłość