Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Uniwersalna dachówka płaska

mat. prasowe

Dachówka płaska nieprzypadkowo staje się coraz bardziej popularna. Jest to rozwiązanie ponadczasowe, które przez długie lata będzie się wpisywało w trendy obowiązujące w architekturze - od klasycznych projektów, przez nowoczesne i minimalistyczne, na nieszablonowych kończąc.

Przodujący w obecnych trendach, nowoczesny styl, charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Marka BMI Braas posiada w swojej ofercie propozycje nowoczesnych modeli, zarówno dla miłośników dachówek ceramicznych, betonowych, jak i blachodachówek. Wszystkie propozycje w nowoczesnym wydaniu występują w różnorodnej kolorystyce, co umożliwia idealne dopasowanie do każdego projektu.

Tegalit Protegon betonowa dachówka – kwintesencja nowoczesnej architektury

Tegalit Protegon betonowa dachówka BRAAS
Tegalit Protegon betonowa dachówka BRAAS
mat. prasowe

Turmalim ceramiczna dachówka – indywidualne wyrażenie

Turmalin ceramiczna dachówka BRAAS
Turmalin ceramiczna dachówka BRAAS
mat. prasowe

Aerodek Quadro pierwsza płaska blachodachówka – elegancki minimalizm

Aerodek Quadro pierwsza płaska blachodachówka BRAAS
Aerodek Quadro pierwsza płaska blachodachówka BRAAS
mat. prasowe

Styl klasyczny nigdy nie wyjdzie z mody, a w szczególności w przypadku dachów spadzistych. Nadający szlachetnego wyrazu zarówno nowym, jak i starszym budynkom. W ofercie BMI Braas znajdziemy klasyczny model, tradycyjną karpiówkę – dachówkę ceramiczną Opal oraz Opal Żłobkowany. Poprzez niewielkie wymiary, daje możliwość stworzenia różnych skomplikowanych form architektonicznych. Ta klasyka w wydaniu marki Braas to mnogość kolorów, dzięki którym można nadać indywidualny charakter swojemu dachowi.

Opal żłobkowany ceramiczna dachówka – historyczna forma, klasyczny wygląd

Opal żłobkowany ceramiczna dachówka BRAAS
Opal żłobkowany ceramiczna dachówka BRAAS
mat. prasowe

Dla projektów nieszablonowych BMI Braas w swojej ofercie przygotowało wyjątkową dachówkę ceramiczną Smaragd o diagonalnym układzie. Jej indywidualny charakter przypominający efekt pokrycia łupkami, nadaje niebanalny wygląd dachowi. Sprawdzi się zarówno przy dachach pochyłych jak i pionowych elewacjach, jako dachówka okładzinowa.

Smaragd ceramiczna dachówka – synonim indywidualnej kreatywności

Smaragd ceramiczna dachówka BRAAS
Smaragd ceramiczna dachówka BRAAS
mat. prasowe

Grupa BMI Polska to wiodący producent systemów dachowych dedykowanych na dachy skośne i płaskie. Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, by zapewnić  ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich. Grupa BMI Polska należy do Standard Industries, największej na świecie firmy oferującej pokrycia dachowe i hydroizolacje. W Polsce łączymy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Braas i BMI Icopal.

BMI Braas oferuje wysokiej jakości dachówki ceramiczne, betonowe, blachodachówki panelowe oraz szeroką gamę akcesoriów służących do prawidłowego wykończenia dachu.

BMI Icopal oferuje najwyższej jakości papy bitumiczne w technologii Szybki Profil® SBS, Szybki Syntan® SBS, membrany syntetyczne PVC, TPO, systemy dachów zielonych, hydroizolacji części podziemnych i wiele innych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Uniwersalna dachówka płaska