Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wymarzony dom z antresolą — te projekty musisz zobaczyć!

sponsorowany

Wielu Inwestorów poszukując gotowych projektów, które idealnie spełnią ich oczekiwania, zwraca uwagę na nowoczesne domy z antresolą. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet dla domowników, ale również dodaje wnętrzu przestronności i wyjątkowych walorów wizualnych oraz pozwala na wiele pomysłowych aranżacji.

Dom w przebiśniegach 11
Dom w przebiśniegach 11
Archon

Projekty domów z antresolą otwierają przed Inwestorami rozmaite możliwości aranżacji przestrzeni i zyskują coraz większe zainteresowanie. Antresola wzbogaca wnętrze domu o wyjątkowy urok i jest jego niezaprzeczalną ozdobą, stąd rosnąca popularność tego typu projektów wśród osób, szukających ciekawych rozwiązań. Antresola sprawdza się w domach o różnej wielkości. Nawet niewielkie wnętrze z antresolą optycznie zyskuje na przestronności i zachwyca mieszkańców oraz ich gości oryginalnym, modnym designem. Bogactwo możliwości aranżacyjnych pozwala ciekawie zaakcentować antresolę i w oryginalny sposób podkreślić jej obecność we wnętrzu. W duecie z antresolą znakomicie współgrają duże przeszklenia, które same w sobie także są niezwykle efektownym detalem.


Antresola często otwiera przestrzeń nad salonem, jadalnią lub holem, czyniąc strefę dzienną miejscem reprezentacyjnym i nietuzinkowym. Wysoki sufit zachęca do wyeksponowania oświetlenia. Wiszące lampy z efektownymi kloszami, dopasowane odpowiednio do wystroju wnętrza z pewnością już od wejścia będą przyciągać uwagę. Przestrzeń antresoli może pełnić różne funkcje, w zależności od przyjętych w projekcie założeń. Wspaniale sprawdzi się jako dodatkowa, rodzinna strefa wypoczynkowa z kącikiem kawowym, domowa biblioteka lub pracownia. Jej przestrzeń może także pełnić funkcję atrakcyjnego holu na drugiej kondygnacji domu, z którego dostępne są pomieszczenia prywatne. Charakter antresoli podkreślić można także doborem odpowiedniej balustrady, szczególnie imponująco prezentują się całoszklane tafle, które stanowią nowoczesne, transparentne zabezpieczenie.

Zobacz te projekty ARCHON+ i przekonaj się, jak wyjątkowo może prezentować się wnętrze domu z antresolą!

„Dom w przebiśniegach 11 (G2)” to nowoczesny budynek z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem, zwracający uwagę formą bryły i kompozycją wykończenia.

W domu zaprojektowana została antresola, której przestrzeń pełni funkcję komunikacyjną, jest efektownym korytarzem, z którego dostępne są pomieszczenia prywatne. Dzięki antresoli i otwarciu do połaci dachowej części strefy dziennej salon zyskał oryginalną kompozycję, a głównym akcentem w zaproponowanej aranżacji jest imponujących rozmiarów lampa. Jest detalem, który można podziwiać zarówno z parteru, jak i z poddasza. Układ funkcjonalny domu obejmuje pięć komfortowych pokoi, wśród nich przewidziano luksusowy apartament z indywidualną łazienką i garderobą.

Dom w przebiśniegach 11 (G2)
Dom w przebiśniegach 11 (G2)
Archon

„Dom w mirabilisach (G2E) OZE” to bryła stworzona w zgodzie z nurtem nowoczesnego designu z kolekcji projekty domów z antresolą. Wyjątkowym detalem jest ogrodowy ryzalit, którego przeszklenie pozwala podziwiać przyrodę w szerokim kadrze, sprawia także, że wnętrze domu jest słoneczną i atrakcyjną przestrzenią. W piękny sposób doświetla także przestrzeń antresoli. Została ona zaprojektowana w formie ciekawie wyeksponowanego holu z całoszklaną balustradą, która jest niemal niewidoczna i nie blokuje dostępu naturalnego światła. Bogaty program funkcjonalny gwarantuje mieszkańcom komfortowe warunki użytkowania, a przewidziano w nim przestronną strefę dzienną z salonem, jadalnią i obszerną kuchnią, a na poddaszu dwa pokoje dla dzieci, gabinet oraz wspaniały apartament rodziców. W projekcie uwzględniono także zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz pompy ciepła jako źródła ogrzewania.

Dom w mirabilisach (G2E) OZE
Dom w mirabilisach (G2E) OZE
Archon

„Dom w dabecjach 3 (G2)” to nowoczesny budynek z poddaszem użytkowym, który zachwyca przestronnym wnętrzem i oryginalnymi przeszkleniami, dodającymi lekkości wizualnej bryle. Wygodna strefa dzienna na parterze posiada otwarcie stropu do połaci dachowej nad słonecznym salonem. Na wizualizacjach wnętrz widać, jak wspaniały efekt dekoracyjny uzyskano za sprawą takiego rozwiązania. Lamele na ścianach dodają strefie wypoczynkowej przytulności i naturalnego ciepła. Zarówno salon, jak i jadalnia mają bezpośredni dostęp do tarasu, na parterze zaprojektowano także dodatkowy pokój. Antresola umiejscowiona w środkowej części poddasza może pełnić funkcję domowej strefy gabinetowej z wygodnymi biurkami do pracy. Pokój rodziców z garderobą, trzy sypialnie dla dzieci współtworzą część prywatną domu.

Dom w dabecjach 3 (G2)
Dom w dabecjach 3 (G2)
Archon

Po więcej inspiracji oraz gotowe projekty domów zapraszamy na www.archon.pl

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Wymarzony dom z antresolą — te projekty musisz zobaczyć!