Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne meble ogrodowe. Stwórz designerskie otoczenie domu!

artykuł zewnętrzny

Odpowiednie wyposażenie ogrodowe to gwarancja wygody i przyjemności - dzięki nim zapewnisz sobie skuteczny wypoczynek bez konieczności wyjeżdżania na wakacje. Możesz też potraktować je jako element przemyślanej aranżacji. Chcesz zobaczyć swój ogród w nowoczesnej odsłonie? Podpowiadamy, jak to zrobić, wybierając ekskluzywne meble ogrodowe, które nie zrujnują Twojego budżetu.

Nowoczesne meble ogrodowe. Stwórz designerskie otoczenie domu!
Nowoczesne meble ogrodowe. Stwórz designerskie otoczenie domu!
Focusgarden

Drogie czy tanie meble ogrodowe? Czy możesz pójść na kompromis cenowy?

Większość z nas woli kupić coś taniej niż drożej - to oczywiste. Pamiętaj jednak, aby zrobić to rozsądnie. Najtańsze meble ogrodowe pozwolą Ci zachować parę groszy w portfelu, jednak w dłuższej perspektywie prawdopodobnie będziesz musiał wydać więcej, aby zachować pożądany standard. Zwykle cena przekłada się na jakość - możesz spodziewać się szybszego niszczenia powierzchni, blaknięcia kolorów i małej stabilności. Wyposażenie do ogrodu powinno być wykonane z odpowiednią starannością.

Meble zewnętrzne narażone są na stały kontakt z rozmaitymi czynnikami: opadami, wilgocią, zmianami temperatury i drażniącymi drobinkami piasku. Muszą być wytrzymałe i odporne, takie jak meble ogrodowe Focus Garden. Znajdziesz je na stronie https://focusgarden.pl/. Jeśli chcesz kupić meble ogrodowe tanio, zapoznaj się z promocjami i produktami outletowymi… albo zastanów się, czy jednorazowa inwestycja w porządny zestaw nie będzie mądrzejsza niż próby zaoszczędzenia. Ceny dobrych mebli różnią się również w zależności od wykorzystanego surowca.

Z czego wykonane są designerskie meble ogrodowe?

Krzesła ogrodowe
Krzesła ogrodowe
Focusgarden

Jeśli stawiasz na styl nowoczesny, raczej nie zainteresują Cię akcesoria ogrodowewykonane z drewna lub wikliny. Naturalne materiały możesz zastąpić tworzywem sztucznym - ma swoje zalety. Nie mamy jednak na myśli tanich krzeseł z cienkiego plastiku, a trwałą plecionkę technorattanową. Technorattan powstaje z polietylenu; imituje naturalny rattan, lecz jest od niego bardziej wytrzymały i przystępny cenowo. Może być sezonowany zimą na zewnątrz, dobrze radzi sobie z promieniowaniem UV i wilgocią.

W przeciwieństwie do naturalnych surowców nie musi być konserwowany i impregnowany, a wszelkie plamy są łatwe do usunięcia. Jest też lekki, a jednocześnie stabilny. Masz wątpliwości co do tworzyw sztucznych? Na szczęście technorattan jest nieuczulający i przyjazny środowisku - nie zawiera toksyn i poddaje się recyklingowi.

Z technorattanu powstają piękne meble ogrodowe - nowoczesne, dostępne w różnych kolorach i formach. Przybierają postać krzeseł, kanap, foteli, leżaków i stołów. Robi się z niego także inne produkty do ogrodu, np. donice i skrzynie ogrodowe. Dzięki temu możesz skompletować pasujące do siebie elementy, które będą odpowiadały za spójny, nowoczesny i stylowy wygląd Twojego ogrodu.

Znajdziesz też inne ekskluzywne meble ogrodowe w modernistycznym wydaniu. Do produkcji nowoczesnego wyposażenia wykorzystuje się m.in. aluminium malowane proszkowo i sznury nylonowe. Nawet takie komplety możesz uzupełnić o poduszki, dzięki którym wypoczynek będzie bardziej przytulny i komfortowy.

Eleganckie meble ogrodowe bez wpadek

Zanim zamówisz wymarzone meble do ogrodu, zwróć uwagę na informacje podawane przez producenta. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości artykułach z technorattanu, uważaj na… jego imitacje. To częsty błąd, w który wprowadzają nas sprzedawcy. Te tańsze wersje na pierwszy rzut oka wyglądają na technorattan, jednak mają z nim niewiele wspólnego. Są sztywnymi odlewami z tworzywa, tylko wyglądającymi jak plecionka. 

Prawdziwe meble z technorattanu mają metalową konstrukcję, na której zaplecione są pojedyncze włókna polietylenowe. Zaplatanie przebiega ręcznie, dzięki czemu produkt jest starannie przygotowany i unikalny. Wygląda bardziej naturalnie, jest wygodniejszy (bardziej elastyczny) i gwarantuje znacznie lepszy efekt wizualny. 

Postaw na stylowe akcesoria do ogrodu

Twój ogród może stać się oryginalnym miejscem spotkań i odpoczynku. Postaw na wysoką jakość, a unikniesz nieestetycznych przebarwień i uszkodzeń po jednym sezonie. Wytrzymałe tworzywo sztuczne pozwoli Ci na zachowanie nowoczesnego stylu i długą eksploatację bez dodatkowych zmartwień. Nie musisz go konserwować ani chować na zimę, jest łatwe w czyszczeniu i przenoszeniu. Czego chcieć więcej?

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesne meble ogrodowe. Stwórz designerskie otoczenie domu!