Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bryła Roku 2017 - Michał Mazur na naszej gali

Red.

Gala Bryła Roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. Uchylamy rąbek tajemnicy - pierwszym gościem specjalnym będzie Michał Mazur. Specjalnie dla was wydobędzie esencję z najważniejszych konferencji, targów i festiwali.

Michał Mazur na targach w Mediolanie w 2016 roku
Michał Mazur na targach w Mediolanie w 2016 roku
Fot. Anna Wojczyńska

Uwielbiamy ludzi kreatywnych. Z pasją. Takich, którzy zarażają swoim optymizmem innych. Taki właśnie jest Michał Mazur - dziennikarz i trendwatcher, który sam o sobie mówi: "nomada".

Gdy pierwszy raz mieliśmy okazję uczestniczyć w jego wykładzie, wiedzieliśmy już, że właśnie jego chcemy zaprosić do udziału w gali Bryła Roku 2017. Nikt tak jak on nie potrafi oddzielić trendów od chwilowych mód i kaprysów rynku. I nikt nie umie o tym tak opowiadać! Udało się. Michał przyjął nasze zaproszenie i już 17 maja będziecie mogli usłyszeć go na żywo.

Michał Mazur - trendwatcher zwalizko-kamero-billboardo-hulajnogą

Jeśli pojawiacie się najważniejszych branżowych targach, festiwalach i konferencjach, z pewnością spotkaliście tam Michała Mazura. Jego znakiem rozpoznawczym i nieodłącznym atrybutem jest hulajnoga (będąca jednocześnie walizką). Przemierza on na niej kilometry targowych przestrzeni w poszukiwaniu przedmiotów i zjawisk, które wkrótce staną się naszą codziennością. 

Michał Mazur, założyciel strony TrendNomad.com każdego roku ponad 20 razy bierze udział w wydarzeniach odbywających się w różnych miejscach świata – od Tokio, przez Dubaj, Mediolan i Nowy Jork, po San Francisco. Podczas swoich podróży szuka informacji o trendach związanych z dizajnem i nowymi technologiami, m.in.: wyposażeniem wnętrz, wirtualną rzeczywistością, internetem rzeczy, robotyką, projektowaniem interface’ów, dizajnem zaangażowanym społecznie i rzemiosłem.

walizko-kamero-billboardo-hulajnogą
Walizko-kamero-billboardo-hulajnoga
Fot. TrendNomad.com

Bryła Roku 2017 - trendy z najważniejszych wydarzeń

Podczas gali Michał Mazur wydobędzie dla Was esencję z najważniejszych konferencji, targów i festiwali, które odwiedził w 2017 roku. Wszystko to okraszone będzie unikalnymi zdjęciami.

Nie może Was zabraknąć! 

Więcej informacji tu>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Bryła Roku 2017 - Michał Mazur na naszej gali