Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BRYŁA ROKU 2016: który budynek zdobędzie nagrodę?

red

Od 4 maja trwa głosowanie na najlepszą realizację architektoniczną 2016 roku. Na pierwszym miejscu wciąż odbywają się roszady. Pamiętajcie, że do 22 maja, czyli do momentu zamknięcia głosowania, decyzja jest w waszych rękach.

Bryła Roku 2016
Bryła Roku 2016
mat. redakcyjne

Po dziewięciu dniach od momentu rozpoczęcia głosowania na BRYŁĘ ROKU 2016 na pierwszym miejscu uplasowały się dwie realizacje: Węzeł transportowy w SolcuKujawskim i serwerownia Beyond w Poznaniu.

 Trzecie miejsce zajmuje na ten moment Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tuż poza podium jest Hala Koszyki w Warszawie, a w połowie rankingu równorzędną walkę prowadzą: Centrum Administracyjne w Szycach, Centrum Dialogu "Przełomy" w Szczecinie, Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" we Wrześni i Dom Rudy. Na końcu uplasowały się kolejno wieżowiec q22 i bloki na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie.

Do zamknięcia głosowania zostało jeszcze siedem dni. Zachęcamy wszystkich, którzy nie zdążyli oddać głosów w plebiscycie, by dołożyli swoją cegiełkę. Czas namieszać w ustalonej dotychczas hierarchii!

ZAGŁOSUJ NA BRYŁĘ ROKU 2016 >>>

Bryła Roku 2016: głosowanie trwa!
Bryła Roku 2016: głosowanie trwa!
mat. redakcyjne
    Więcej o:

Skomentuj:

BRYŁA ROKU 2016: który budynek zdobędzie nagrodę?