Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zapraszamy czytelników na galę BRYŁA ROKU 2016

ao

Na stronie trwa głosowanie na najlepszą realizację architektoniczną 2016 roku. W redakcji praca wre, toczą się ostatnie przygotowania do gali BRYŁA ROKU 2016. Dziesiąta edycja plebiscytu nie może się odbyć bez naszych czytelników, dlatego przygotowaliśmy dla Was zaproszenia.

Zaproszenia na galę Bryły Roku 2016
Zaproszenia na galę Bryły Roku 2016
mat. redakcyjne

To czytelnicy Bryły od dziesięciu lat współtworzą plebiscyt, zgłaszają nominacje i  wybierają najlepiej zaprojektowane budynki, które współtworzą panoramę polskich miast i wsi. Dlatego nie może Was zabraknąć na gali wręczenia statuetek, która odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w warszawskim klubie Niebo.

Wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu prosimy o przesłanie maila na adres kontakt@bryla.pl wpisując w tytule BRYŁA ROKU 2016,a w treści swoje imię i nazwisko. W odpowiedzi przyślemy Wam zaproszenieZ uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przesłaniu zaproszenia decyduje kolejność zgłoszeń. 

Przed rozdaniem statuetek zaplanowane są prelekcje Roberta Koniecznego i Filipa Springera oraz dyskusja o wyzwaniach czekających architektów i urbanistów w kontekście projektowania miast.

Zapraszamy serdecznie na galę BRYŁA ROKU 2016. Wręczymy te statuetki razem! 

WYBIERZ BRYŁĘ ROKU >>>

Bryła Roku 2016
Bryła Roku 2016
mat. redakcyjne

Zapisz

    Więcej o:

Skomentuj:

Zapraszamy czytelników na galę BRYŁA ROKU 2016