ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Weź udział w najważniejszym polskim wydarzeniu architektonicznym. Przyjdź na galę Bryła Roku 2017. Spotkajmy się 17.05.2018 r w Warszawie!

Zapraszamy na branżowe spotkanie projektantów, architektów i inżynierów, oraz uroczystą galę ogłoszenia wyników plebiscytu Bryła Roku 2017 połączoną z bankietem.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru:
• dowiesz się o czym powinien pamiętać nowoczesny projektant i architekt i jak realizować swoje pomysły w zgodzie z potrzebami jutra
• otrzymasz "w pigułce" wiedzę z najważniejszych konferencji, targów i kongresów odbywających się na całym świecie. Esencję z tych wydarzeń wydobędzie uznany trendwatcher!
• poznasz sekrety pracy naszego gościa, który specjalnie na to spotkanie przyjedzie do Polski

Dodatkowo podczas spotkania:
• pierwszy poznasz zwycięzców plebiscytu Bryła Roku 2017
• porozmawiasz z najlepszymi polskimi projektantami i architektami
• poznasz ?od kuchni” obsypany licznymi nagrodami budynek AGORA SA
• spędzisz miły wieczór w ciekawym towarzystwie. Gwarantujemy dobre wino!

Jeżeli cenisz dobrą architekturę, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż na zwykłej konferencji, chcesz poznać najlepszych projektantów, architektów i inżynierów oraz w nieformalnej atmosferze świętować wybór najpiękniejszego budynku w Polsce,
NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ


Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2018 roku o godz. 17.30 w siedzibie wydawnictwa AGORA (ul. Czerska 8/10) w Warszawie.

O KONKURSIE

O KONKURSIE

Bryła Roku to najważniejsza polska nagroda architektoniczna przyznawana przez Internautów.

Bryła Roku to konkurs, w którym Internauci wybierają najlepszy budynek roku. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Od tego czasu plebiscyt zyskał dużą rozpoznawalność także poza środowiskiem architektów i cieszy się dobrą renomą. W ciągu ostatnich lat Bryła Roku bez wątpienia stała się najważniejszą polską nagrodą architektoniczną. Także z tego względu, że najpiękniejszy budynek w Polsce wybierają Internauci. Od 2 lat dodatkową nagrodę - Bryłę Roku Jury, przyznają eksperci - dziennikarze, architekci i krytycy.

Plebiscyt wyłania najlepsze polskie realizacje, które cenione są przez środowisko architektoniczne zarówno w Polsce, jak i na świecie. O trafności wyborów mogą świadczyć międzynarodowe nagrody, które są przyznawane laureatom kolejnych Brył Roku.

Misją konkursu jest promocja najlepszych polskich realizacji architektonicznych. Przez szereg działań towarzyszących konkursowi - przeglądy, rozmowy z architektami itp. Bryła stara się także zwiększać świadomość społeczną dotyczącą wpływu projektowania na jakość przestrzeni i życia.

O NAGRODZIE

O NAGRODZIE

Bryła Roku nie jest już tylko tytułem. Architekci otrzymują specjalnie zaprojektowaną statuetkę

W 2016 roku Bryła Roku "wyszła" z internetu. W oryginalnych miejscach (tj. Fort Sokolnickiego na Żoliborzu, Klub Niebo w Centrum czy wreszcie wielokrotnie nagradzany budynek firmy AGORA SA) organizujemy uroczystą galę rozdania statuetek. Pojawiają się na niej przedstawiciele nagrodzonych pracowni, środowiska architektonicznego i akademickiego, inwestorzy, miejscy aktywiści, krytycy architektury oraz nasi czytelnicy.

Wręczyliśmy specjalnie zaprojektowane statuetki z betonu architektonicznego. Nagrody dostają zarówno autorzy Bryły Roku (nagrody internautów) jak i Bryły Roku Jury.

REGULAMIN

REGULAMIN

Wszystkie informacje dotyczące zasad konkursu Bryła Roku znajdziesz w regulaminie.

  • Partner plebiscytu
  • Patronat honorowy
  • Partner