Zaproszenie

Zaproszenie

Weź udział w najważniejszym polskim wydarzeniu architektonicznym. Przyjdź na galę Bryła Roku 2017. Spotkajmy się 17.05.2018 r w Warszawie!

Zapraszamy na branżowe spotkanie projektantów, architektów i inżynierów, oraz uroczystą galę ogłoszenia wyników plebiscytu Bryła Roku 2017 połączoną z bankietem.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru:
• dowiesz się o czym powinien pamiętać nowoczesny projektant i architekt i jak realizować swoje pomysły w zgodzie z potrzebami jutra
• otrzymasz "w pigułce" wiedzę z najważniejszych konferencji, targów i kongresów odbywających się na całym świecie. Esencję z tych wydarzeń wydobędzie uznany trendwatcher!
• poznasz sekrety pracy naszego gościa, który specjalnie na to spotkanie przyjedzie do Polski

Dodatkowo podczas spotkania:
• pierwszy poznasz zwycięzców plebiscytu Bryła Roku 2017
• porozmawiasz z najlepszymi polskimi projektantami i architektami
• poznasz ?od kuchni” obsypany licznymi nagrodami budynek AGORA SA
• spędzisz miły wieczór w ciekawym towarzystwie. Gwarantujemy dobre wino!

Jeżeli cenisz dobrą architekturę, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż na zwykłej konferencji, chcesz poznać najlepszych projektantów, architektów i inżynierów oraz w nieformalnej atmosferze świętować wybór najpiękniejszego budynku w Polsce,
NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ


Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2018 roku o godz. 17.30 w siedzibie wydawnictwa AGORA (ul. Czerska 8/10) w Warszawie.

O konkursie

O konkursie

Bryła Roku to najważniejsza polska nagroda architektoniczna przyznawana przez Internautów.

Bryła Roku to konkurs, w którym Internauci wybierają najlepszy budynek roku. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Od tego czasu plebiscyt zyskał dużą rozpoznawalność także poza środowiskiem architektów i cieszy się dobrą renomą. W ciągu ostatnich lat Bryła Roku bez wątpienia stała się najważniejszą polską nagrodą architektoniczną. Także z tego względu, że najpiękniejszy budynek w Polsce wybierają Internauci. Od 2 lat dodatkową nagrodę - Bryłę Roku Jury, przyznają eksperci - dziennikarze, architekci i krytycy.

Plebiscyt wyłania najlepsze polskie realizacje, które cenione są przez środowisko architektoniczne zarówno w Polsce, jak i na świecie. O trafności wyborów mogą świadczyć międzynarodowe nagrody, które są przyznawane laureatom kolejnych Brył Roku.

Misją konkursu jest promocja najlepszych polskich realizacji architektonicznych. Przez szereg działań towarzyszących konkursowi - przeglądy, rozmowy z architektami itp. Bryła stara się także zwiększać świadomość społeczną dotyczącą wpływu projektowania na jakość przestrzeni i życia.

O nagrodzie

O nagrodzie

Bryła Roku nie jest już tylko tytułem. Architekci otrzymują specjalnie zaprojektowaną statuetkę

W 2016 roku Bryła Roku "wyszła" z internetu. W oryginalnych miejscach (tj. Fort Sokolnickiego na Żoliborzu, Klub Niebo w Centrum czy wreszcie wielokrotnie nagradzany budynek firmy AGORA SA) organizujemy uroczystą galę rozdania statuetek. Pojawiają się na niej przedstawiciele nagrodzonych pracowni, środowiska architektonicznego i akademickiego, inwestorzy, miejscy aktywiści, krytycy architektury oraz nasi czytelnicy.

Wręczyliśmy specjalnie zaprojektowane statuetki z betonu architektonicznego. Nagrody dostają zarówno autorzy Bryły Roku (nagrody internautów) jak i Bryły Roku Jury.

Regulamin

Regulamin

Wszystkie informacje dotyczące zasad konkursu Bryła Roku znajdziesz w regulaminie.

Partner plebiscytu
ANWIS
Partner honorowy
Kingdom Of Netherlands
Partner
Skoda
BoConcept
Patroni medialni
Gazeta.pl
ekspertbudowlany.pl
Ladnydom
Ladnydom poradnik
4budowlani.pl
budowlani
Cztery Kąty
budnet.pl
cojestgrane24
budownictwo.org
Traffic Design
izolacje.com.pl
agencja rozwoju gdyni
nieruchomosci.biz
IPB
Tu Bylo Tu Stalo
Przeglad Budowlany
budowa.org
Mad White
Domo+
Patron główny
ANWIS
Partner
Blachy Pruszynski
Patroni medialni
Gazeta Wyborcza
cojestgrane24
Ladnydom
Ladnydom Poradnik