aktualności

Motywem przewodnim tegorocznej "Bryły Roku" jest projektowanie miast. Jaki wpływ mają architekci na życie mieszkańców miast? Jak tworzyć przestrzeń przyjazną mieszkańcom?

 • Zamienili estakadę w Seulu w zieloną trasę spacerową

  Zamienili estakadę w Seulu w zieloną trasę spacerową

  Pierwszy był nowojorski High Line - nieużywana trasa kolejowa została przekształcona w zielony deptak. Teraz metamorfozę przeszła estakada w Seulu.

 • Zapraszamy czytelników na galę BRYŁA ROKU 2016

  Zapraszamy czytelników na galę BRYŁA ROKU 2016

  Na stronie trwa głosowanie na najlepszą realizację architektoniczną 2016 roku. W redakcji praca wre, toczą się ostatnie przygotowania do gali BRYŁA ROKU 2016. Dziesiąta edycja plebiscytu nie może się odbyć bez naszych czytelników, dlatego przygotowaliśmy dla Was zaproszenia.

 • BRYŁA ROKU 2016: który budynek zdobędzie nagrodę?

  BRYŁA ROKU 2016: który budynek zdobędzie nagrodę?

  Od 4 maja trwa głosowanie na najlepszą realizację architektoniczną 2016 roku. Na pierwszym miejscu wciąż odbywają się roszady. Pamiętajcie, że do 22 maja, czyli do momentu zamknięcia głosowania, decyzja jest w waszych rękach.

 • Robert Konieczny i Filip Springer gośćmi specjalnymi gali Bryły Roku 2016

  Robert Konieczny i Filip Springer gośćmi specjalnymi gali Bryły Roku 2016

  Na gali Bryły Roku oprócz ogłoszenia wyników właśnie trwającego <a href="http://www.bryla.pl/brylaroku/56,157488,21762039,bryla-roku-2016-wybierz-najpiekniejszy-budynek-w-polsce.html">głosowania</a> zaplanowaliśmy dyskusję na temat współczesnych wyzwań, jakie stoją przed architektami i urbanistami projektującymi miasta. W panelu dyskusyjnym wezmą udział Filip Springer i Robert Konieczny.

 • BRYŁA ROKU 2016: Wybierz najpiękniejszy budynek w Polsce [GŁOSOWANIE]

  BRYŁA ROKU 2016: Wybierz najpiękniejszy budynek w Polsce [GŁOSOWANIE]

  Który budynek zdobędzie tytuł BRYŁY ROKU 2016? Jury wybrało 10 nominacji spośród nadesłanych przez Was zgłoszeń. Pomóżcie nam wybrać najlepszą polską realizację architektoniczną ubiegłego roku. Zobaczcie nominowane obiekty i zdecydujcie, który z nich zasługuje na nagrodę! Zwycięzców poznamy 25 maja podczas gali rozdania statuetek, a wyniki zostaną opublikowane równocześnie na stronie Bryły.