aktualności

 • Bryła Roku 2018 jesienią. Jedyny taki plebiscyt w Polsce

  Bryła Roku 2018 jesienią. Jedyny taki plebiscyt w Polsce

  Finał plebiscytu Bryła Roku, wyłaniającego najciekawsze i najpiękniejsze polskie ubiegłoroczne realizacje architektoniczne, odbędzie się jesienią. Organizatorzy szykują wiele niespodzianek. Pojawią się między innymi nowe kategorie poszerzające plebiscyt.

 • Fasada Roku 2018. Jury przyznało tytuły

  Fasada Roku 2018. Jury przyznało tytuły

  Kuźnica Kiedrzyńska, Kraków, Zabrze, Gostyń, Jankowice - mieszkańcy tych miejscowości mają nie lada powód do dumy. To właśnie stamtąd pochodzą realizacje uhonorowane prestiżowym tytułem Fasada Roku 2018. Co więcej, zwyciężając na poziomie krajowym, cała piątka wpisała się na listę obiektów, które wkrótce będą walczyć o kolejne laury - tym razem na arenie międzynarodowej.

 • Internauci wybrali najpiękniejsze Fasady Roku 2018. Finał konkursu już niebawem

  Internauci wybrali najpiękniejsze Fasady Roku 2018. Finał konkursu już niebawem

  Meta Fasady Roku 2018 na horyzoncie! Finał konkursu już niebawem. Zanim jednak do gry wejdzie profesjonalne jury, w ich odpowiedzialną rolę wcielili się internauci. Przedstawiamy realizacje nagrodzone w plebiscycie zorganizowanym przez firmę Baumit. Wrocław, Kraków, Gostyń, Lublin, Nysa - to z tych miejscowości pochodzą realizacje odznaczone Wyróżnieniem Internautów.

 • Obiekt Roku w Systemach Aluprof wybrany. Oto zwycięzcy!

  Obiekt Roku w Systemach Aluprof wybrany. Oto zwycięzcy!

  14 września 2018 r. podczas finałowej gali poznaliśmy 10 najlepszych brył zgłoszonych do konkursu Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2018. Pierwsze miejsce zajął budynek Green2Day z Wrocławia zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa. Nagrodzono także obiekty wybrane głosami Internautów oraz zagraniczne realizacje. Wydarzenie poprzedziła konferencja "Architektura przyszłości. Co mówią o nas budynki, które stawiamy" z udziałem znamienitych architektów.

 • Trwa konkurs Obiekt Roku w systemach Aluprof

  Trwa konkurs Obiekt Roku w systemach Aluprof

  Do 1 lipca można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Obiekt Roku w systemach Aluprof. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!<br>

 • Partner plebiscytu
 • Patronat honorowy
 • Partner