Architektura Saskiej Kępy w albumie SAS

07.08.2012 15:40
SAS- przewodnik po architekturze Saskiej Kępy. Ilustracje Magdaleny Piwowar opatrzyli swoimi tekstami Grzegorz Piątek i Jarosław Trybuś

SAS- przewodnik po architekturze Saskiej Kępy. Ilustracje Magdaleny Piwowar opatrzyli swoimi tekstami Grzegorz Piątek i Jarosław Trybuś (Centrum Architektury)

Pomysłowy sposób prezentowania budynków - zamiast zdjęć autorzy pokazali monochromatyczne ilustracje architektonicznych ikon warszawskiej dzielnicy. Książka już w sprzedaży!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Architektura Saskiej Kępy w albumie SAS
Zaloguj się
 • rec303

  Oceniono 2 razy 2

  Wow. Coś pięknego. Chcę takie

 • gsb

  Oceniono 2 razy 2

  hahaha: "niezakłócone ograniczeniami, z jakimi mamy do czynienia w przypadku zdjęć budynków (zasłaniające je drzewa, inne obiekty czy elementy infrastruktury miejskiej, brak dostępu z niektórych stron, zmiany modernizacyjne)." ależ architektura to bardzo rzeczywista sztuka, bez rzeczywistości jest obrazkiem, nie architekturą.

 • Gość: dsdsdsdsd

  0

  Nie tłumaczyłbym wyboru takiej grafiki niemożnością zrobienia dobrego zdjęcia, bo drzewa itp. Natomiast sam pomysł na taki - jakby katalog jest fajna i wykonane to wydaje się być równie udanie. Chętnie sobie kupię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze artykuły