Najciekawsze polskie inwestycje 2015. Ten rok należał do kultury [NASZ PRZEGLĄD]

30.12.2015 13:01
Centrum Kulturalno - Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno - Kongresowe Jordanki WOJCIECH KARDAS

Mijający rok dostarczył nam sporo architektonicznych doznań. Szczególnie wiele powstało inwestycji kulturalnych. Ukończono trwające wiele lat budowy we Wrocławiu, Toruniu i Lublinie. Dzięki wsparciu funduszy unijnych utworzono także m.in. Muzeum Emigracji w Gdyni oraz Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. Sale koncertowe, nowoczesne muzea, czy teatry to dziś już nie tylko domena stolicy. Zobaczcie sami

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (102)
Najciekawsze polskie inwestycje 2015. Ten rok należał do kultury [NASZ PRZEGLĄD]
Zaloguj się
 • Gość: jr

  Oceniono 171 razy 81

  Polska w ruinie i kultura narodowa w zapaści.

  Zaraz te kacze pyry każą wszystko rozebrać na cegły. Ewentualnie oddadzą kościołowi. Przecież to za PO wybudowali, to hańba narodowa jest.

 • zomzom

  Oceniono 78 razy 56

  Ten plac w Szczecinie już ma regulamin zakazujący jeżdzenia na rolkach czy deskorolkach. Bo się nie godzi by w takim miejscu młodzież ożywiała krajobraz. Wiwat Solidarność która ten regulamin przeforsowała.

 • c.rayback

  Oceniono 64 razy 52

  Centrum Kongresowe w Katowicach widziałem na żywca i jestem zachwycony. Sala koncertowa NOSPR kapitalna, doskonały odsłuch. Brakło mi czasu żeby na spokojnie obejrzeć Muzeum Śląskie, więc wrócę na 100%.

 • Gość: gośśśśśśśśśśśćććććććć

  Oceniono 64 razy 38

  Ku..., same ruiny. Jak cały kraj, zresztą.

 • Wiktor Nowak

  Oceniono 36 razy 30

  "Nie ma solidarności bez wolności" ktoś powinien wymalować te słowa na środku szczecińskiego placu. Restrykcje, regulaminy i zarzygana retoryka że to "miejsce uświęcone krwią i nie można go profanować przez zabawę". Zasrańcy zafundowali miastu nowy obszar cmentarny nic więcej.

 • six_a

  Oceniono 33 razy 23

  gdzie jest do diabła jakaś zieleń w tym betonie zaplanowana, znowu zapomnieli? wyrzygać się można na te szarości.

 • androsak

  Oceniono 53 razy 17

  Centrum Dialogu i coś tam jeszcze w Szczecinie, polubili go tylko deskorolkarze, góra betonu, wyrzucono na to kilkadziesiąt milionów złotych a dialog można prowadzić wszędzie

 • 1theguru1

  Oceniono 29 razy 17

  łe ... ja czekam na prawdziwie narodowe i patriotyczne w formie budynki .... z dzwonnicami :-P

 • Bartosz Kawski

  Oceniono 20 razy 14

  ...serce mi z kamienia spadlo, Gdy sie okazalo, ze to nie wybrzuszenie (jak w tytule)... ale ten budynek jest tam juz jakis czas. Do tej pory tylko wygladal, a nie dzialal, zabroniono tez juz niestety jazdy na rowerach, rolkach... to przeciez Swieta Ziemia jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX