Makabryła 2017 (GŁOSOWANIE)

Który obiekt zasłużył na tytuł Makabryły 2017? Czy będzie to Zatoka Sportu w Łodzi, atrapa samolotu w centrum Warszawy a może nowy dworzec Kraków-Podgórze? Decyzja należy do Was.

ZOBACZCIE WSZYSTKIE NOMINOWANE BUDYNKI>>

Więcej o:
Komentarze (136)
Makabryła 2017 (GŁOSOWANIE)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • luketjorself

  Oceniono 146 razy 146

  To w Zakopanem jest miejski konserwator zabytków? Może powinny go odwiedzić CBA i NIK.

 • Gość: michal

  Oceniono 85 razy 81

  bardzo silna konkurencja! zastanawialem sie czy nie oddac glosu na wroclawie, ale to co sie wyrabia ostatnio w Zakopanem - dewastacja krajobrazu i zabytkowej tkanki miasta, przeskalowane szkaradztwa udajace blyszczace hotele zachecajace nowobogackich turystow blichtrem i tandeta, pomieszanie z poplataniem jesli chodzi o styl architektoniczny - jest nie do pojecia. Moze makabryla z Zakopanego zwroci uwage na problem i zostana podjete JAKIEKOLWIEK dzialania i miasto do konca nie utraci swojego unikalnego charakteru...

 • Gość: malignans

  Oceniono 81 razy 79

  Zakopane i samolot w Warszawe nie powinny startować w tej konkurencji. To nie makabryły, tylko przestępstwo w Warszawie, a w Zakopanem zbrodnia!

 • Gość: kolor

  Oceniono 45 razy 45

  Proponuję wprowadzenie kategorii w tym konkursie, np.: "realizacja najbardziej odbiegająca od wizualizacji", "trudny do usunięcia obiekt tymczasowy" i "ingerencja w pierwotną bryłę budynku prowadząca do zaniku jego walorów estetycznych". Wprowadzenie kategorii pozwoliłoby na przyznanie Makabryły więcej niż jednemu obiektowi.

 • maguniaklikunia

  Oceniono 41 razy 41

  Zakopane wymiata. Oj górale kto Wam wcisnął takiego koszmarka? Jak ostatnio byłam w Zakopanem i widziałam brzydotę reklam i bilbordów to nikt i nic nie jest w stanie mnie już zadziwić w tej stolicy bezguścia i obciachu.

 • Gość: notremak

  Oceniono 41 razy 39

  Oczywiście Zakopane w stylu chciwy goralenvolk!
  A może siedziba zakopane-piss?
  Natomiast samolot jest wprawdzie obiektem, ale nie budowlanym sensu stricto i żaden architekt go nie stworzył ani nikt nie zatwierdził projektu (samowola)! Już zresztą rozebranym i wywiezionym.

 • Oceniono 34 razy 34

  Zakopane pokonuje w cuglach wszystkich konkurentów. Żeby to był ten jeden, nominowany budynek, byłbym szczęśliwy :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX