Biurowiec Bobrowiecka 8 od JEMS Architekci już otwarty

Otwarto trzeci biurowiec w kompleksie Bobrowiecka w Warszawie. Budynek zaprojektowała pracownia JEMS Architekci.

Biurowiec zlokalizowany jest pomiędzy budynkami Borowiecka 10 i Bobrowiecka 6, uzupełnia powstały wcześniej zespół urbanistyczny. Wszystkie budynki w kompleksie, biurowce oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10 zostały zaprojektowane przez pracownię JEMS Architekci i starannie dopasowane do znajdującej się na terenie Sielc okolicznej architektury.

Przekrój biurowca przy ulicy Bobrowieckiej 8Przekrój biurowca przy ulicy Bobrowieckiej 8 mat. prasowe

Bobrowiecka 8 to łącznie blisko 22 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 2400 mkw. powierzchni usługowej. Biurowiec klasy A wyposażony jest w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna.

Biurowiec Bobrowiecka 8 według projektu JEMS ArchitekciBiurowiec Bobrowiecka 8 według projektu JEMS Architekci fot. Daniel Ciesielski

We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków we wnętrzach budynku, na jego dziedzińcach oraz w Ogrodzie Sztuki prezentowana będzie twórczość młodych polskich artystów, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń. Budynek Bobrowiecka 8 został zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz BIM. Deweloperem oraz zarządcą inwestycji jest Spectra Development, natomiast funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Więcej o:
Komentarze (1)
Biurowiec Bobrowiecka 8 od JEMS Architekci już otwarty
Zaloguj się
  • zuuuraw

    Oceniono 7 razy 5

    Monotonia, nuda, dokładnie jak w projekcie ambasady RP w Berlinie. Mają chyba jakąś matrycę w tym biurze, bo wszystkie ostatnie projekty wyglądają jak spod jednej sztancy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX