Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aerlox – wyjątkowo lekka dachówka betonowa

Mat. partnera

Aerlox to innowacyjna technologia produkcji dachówek betonowych. Pozwala na znaczące obniżenie wagi dachówki, bez żadnych kompromisów dla jej wyglądu, wytrzymałości oraz trwałości. Produkt można wykorzystać wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i szczelność pokrycia, a konstrukcja dachu nie pozwala na zbyt duże obciążenie. Obniżona waga poprawia wydajność pracy dekarzy i tworzy nowe możliwości w realizacji dachów skośnych. W technologii Aerlox produkowana jest dachówka Romańska BMI Braas.

Dachówka Romańska BMI Braas produkowana w technologii Aerlox
Dachówka Romańska BMI Braas produkowana w technologii Aerlox
Fot. Braas

O technologii Aerlox

Produkty o najwyższym standardzie dopasowane do różnych rodzajów dachów – to kierunek rozwoju, który został wyznaczony w BMI Braas. W tym duchu opracowana została dachówka w technologii Aerlox. Jej cechą charakterystyczną jest zredukowana waga w stosunku do tradycyjnej dachówki betonowej przy jednoczesnym zachowaniu 100% wytrzymałości i trwałości.

Częstym problemem, ograniczającym wybór pokrycia dachowego, jest konstrukcja dachu. Pojawienie się dachówki Romańskiej Aerlox jest idealnym rozwiązaniem takich przypadków, gdzie konstrukcja nie pozwala na zbyt duże obciążenie. Układanie dachu o powierzchni 200 m2 to około 2 tony mniej do podnoszenia, przenoszenia a nawet rzucania!

Dachówka Romańska BMI Braas produkowana w technologii Aerlox
Dachówka Romańska BMI Braas produkowana w technologii Aerlox
Fot. Braas

Jakość w parze z wyglądem

Oferując nowy produkt należy pamiętać o wysokiej jakości i gwarancji niezawodności a jednocześnie o unikatowym designie i estetyce. Dachówka Romańska Aerlox posiada klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu, dzięki temu przekonuje tradycjonalistów, jak i osoby poszukujące rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami na rynku pokryć dachowych.
Dach pokryty Romańską Aerlox o wyważonym profilu wyróżnia się na tle standardowych zabudowań dzięki swojej filigranowości, wyglądając przy tym lekko i nowocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, znacząco poprawia się również środowisko pracy dekarzy, co skutkuje efektywnym przeprowadzaniem prac na dachu.

Wybierając dachówkę wykonaną w technologii Aerlox klienci otrzymują wysoką jakość wraz z nieprzeciętnym wyglądem oraz wszystkie, potrzebne akcesoria do jej montażu.

Nie mniej ważna ekologia

Celem BMI Braas jest efektywne wykorzystanie energii potrzebnej do produkcji dachówek. W ten sposób spółka chce maksymalnie ograniczyć emisję CO2 oraz inne negatywne wpływy produktów na środowisko. Mniejsza waga to mniejsze zużycie surowców oraz mniejsze zapotrzebowanie energii do produkcji. Dlatego wybierając produkty wykonane w technologii Aerlox klient otrzymuje ekologiczne rozwiązanie.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Aerlox – wyjątkowo lekka dachówka betonowa