Konkurs

 • Makabryła 2015

  MAKABRYŁA ROKU 2015 trafi do Kwidzyna. Zobacz na które budynki głosowaliście najczęściej

  W naszym głosowaniu przyznaliście MAKABRYŁĘ ROKU 2015. Oddaliście blisko 18 tysięcy głosów wskazując, które budynki zasługują by znaleźć się na podium naszego niechlubnego rankingu. Zobaczcie w naszej galerii jak rozłożyły się głosy i na które budynki głosowaliście najczęściej!

 • Makabryła 2015

  MAKABRYŁA 2015 - Kto otrzyma antynagrodę? [GŁOSOWANIE]

  Makabryła - nasza coroczna antynagroda, którą w głosowaniu przyznajecie najgorszej polskiej realizacji poprzedniego roku. Także w tym roku przysłaliście mnóstwo propozycji, z których wybraliśmy 10, które zgłaszaliście najczęściej i które naszym zdaniem zasłużyły na miejsce w finale. Która inwestycja zasłuży na tytuł tej najgorszej? Głosowanie trwa do końca tygodnia!

 • Makabryła 2015

  MAKABRYŁA ROKU 2015 przed nami! Zobacz dotychczasowych zwycięzców i zgłoś swoje nominacje

  To już 9 edycja konkursu na Makabryłę Roku! Do tej pory niechlubny tytuł przyznawaliście zarówno dużym, okazałym inwestycjom, jak również niewielkim, położonym w niedużych miasteczkach. Wszystkie połączył wspólny mianownik - zasłużyły na tytuł najbrzydszego budynku w Polsce zrealizowanego w ubiegłym roku. Zobacz laureatów poprzednich edycji klikając przycisk Czytaj Dalej lub kliknij TUTAJ aby przesłać swoją nominację w tegorocznej edycji konkursu Makabryła Roku.