Materiały Partnera

 • Budowa domu na działce rolnej, czy jest możliwa?

  Budowa domu na działce rolnej, czy jest możliwa?

  Działki rolne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Przemawia za tym ich konkurencyjna cena, dalekie sąsiedztwo i malownicze otoczenie. Trzeba mieć jednak na uwadze, że na tego rodzaju gruncie nie zawsze będzie można wybudować swój wymarzony dom.

 • Fotel Carrera

  Trendy wnętrzarskie jesień 2020: TOP 10 oryginalnych foteli

  Powoli żegnamy letnie upały, a wraz z nimi lekkie i wakacyjne akcenty w naszych wnętrzach. Jakie materiały, kształty i kolory będą modne w tym sezonie?

 • Ubezpieczenie mieszkania i domu pod kredyt

  Ubezpieczenie mieszkania i domu pod kredyt – co należy wiedzieć?

  Możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego uzależniona jest od spełnienia wielu warunków. Jednym z nich jest wykupienie odpowiedniej polisy mieszkaniowej i scedowanie jej na bank.

 • Domki letniskowe Eko Architektura

  Co warto wiedzieć o budynkach z drewna?

  Drewno było niegdyś najpopularniejszym materiałem budowlanym głównie dzięki jego ogólnej dostępności i łatwości w obróbce, dzięki czemu drewniane domy stawiało się szybko, łatwo i skutecznie. Mimo że razem z rozwojem budownictwa materiał ten został wyparty przez cegłę i kamień, tak teraz wydaje się powoli na nowo odzyskiwać znaczenie w architekturze, stanowiąc idealną, ekologiczną alternatywę dla popularnych budulców.