Foster znów wyróżniony
Sir Norman Foster został laureatem nagrody Britain's Best 2008 w kategorii artystycznej. Sławny architekt pokonał takie brytyjskie sławy jak pisarkę J K Rowling, artystę Damiena Hirsta czy reżysera Pokuty, Joe Wright'a.

Konkurs podzielony jest na siedem kategorii, w której zwycięzcy otrzymują nagrodę, która ma uhonorować osiągnięcia na światową skalę w danej dziedzinie w ciągu danego roku. W 2007 roku pracownia Foster + Partners obchodziła swoją 40 rocznicę powstania. W ponad 20 miastach dookoła świata Foster + Partners zatrudnia 1250 utalentowanych architektów. W ostatnim czasie Foster + Partners zrealizowała kilka projektów na olbrzymią skalę. Jednym z nich jest opisywany na bryle Terminal 3 w Pekinie , największy obiekt na świecie. Dodatkowo w zeszłym roku oddany został do użytku Wembley Stadium w Londynie.
- Więcej o:
![„Barn Quartet“, srebrna nagroda, projekt APAKASTA Studio Katarzyna Starzyk „Barn Quartet“, srebrna nagroda, projekt APAKASTA Studio Katarzyna Starzyk]()
Architekt Katarzyna Starzyk w gronie najlepszych!
![Marek Chrobak, Piotr Fokczyński i Bolesław Stelmach podpisali Kartę Warszawską Marek Chrobak, Piotr Fokczyński i Bolesław Stelmach podpisali Kartę Warszawską]()
Karta Warszawska podpisana. Publikujemy jej pełną wersję
![SPAIN IS IN SPAIN IS IN]()
SPAIN IS IN: Hiszpański „Minimal & Monumental” zachwycił polską branżę architektoniczną
![Apartament Paderewski w Hotelu Bristol Apartament Paderewski w Hotelu Bristol]()
Warszawa: Rusza cykl spacerów po historycznych wnętrzach hotelu Bristol
![Gambit Office. Proj. Robert Konieczny KWK Promes Gambit Office. Proj. Robert Konieczny KWK Promes]()
Architizer A+Awards dla Gambit Office w Gliwicach!
![Rada Programowa Next Design Summit 2026 Rada Programowa Next Design Summit 2026]()
Next Design Summit 2026 za nami: projektanci w końcu mówią wprost o pieniądzach, etyce i własnych interesach
![Fot. z lewej: Barbara Brukalska w holu domu własnego przy ul. Niegolewskiego 8 w Warszawie; Fot. z prawej: Helena Syrkus, lata 30. XX w., fotografia, zbiory Muzeum Sztuki w Łodzi Fot. z lewej: Barbara Brukalska w holu domu własnego przy ul. Niegolewskiego 8 w Warszawie; Fot. z prawej: Helena Syrkus, lata 30. XX w., fotografia, zbiory Muzeum Sztuki w Łodzi]()
"Sploty. Barbara Brukalska, Helena Syrkus i sieci modernizmu" - nowa wystawa w Muzeum Architektury we Wrocławiu
![Kim Herforth Nielsen podczas prezentacji zatytułowanej „Challenge: Rethink” Kim Herforth Nielsen podczas prezentacji zatytułowanej „Challenge: Rethink”]()
Kim Herforth Nielsen z 3XN o projektowaniu miast i budynków z człowiekiem w centrum









