Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Plebiscyt The Best of Moto. Wybierzmy razem najpiękniejszy samochód mijającego roku!

JB

The Best of Moto to obiektywny plebiscyt motoryzacyjny, który prezentuje najważniejsze premiery motoryzacyjne roku, wyłania najciekawsze modele i nagradza wartościowe projekty i innowacje techniczne w branży. Oddaj swój głos do 31 grudnia i wygraj atrakcyjne nagrody!

The Best Of Moto 2018
The Best Of Moto
Moto.pl

Można zadać pytanie - co łączy budowle i motoryzację? Wbrew pozorom - bardzo wiele! BRYŁA skupia wielbicieli nie tylko doskonałej architektury, ale także świetnego dizajnu.

Z tego powodu zachęcamy Was do oddania swojego głosu w plebiscycie. Głosy zbierane będą do 31 grudnia. Na autorów najciekawszych uzasadnień czekają wspaniałe nagrody: skuter Suzuki Address 2018, aparaty fotograficzne Instax SQ6 i kosmetyki samochodowe #OhMyCar.

Nagrodę w kategorii głównej, The Best of Moto, przyznają jurorzy oraz czytelnicy (głos internautów liczy się jako głos jednego jurora). Internauci - już samodzielnie - wybiorą laureatów w kategoriach specjalnych takich jak najlepsze auto miejskie, auto praktyczne, auto rodzinne, małe auto dla aktywnych, samochód uniwersalny, samochód luksusowy, auto sportowe, auto legenda, auto z napędem alternatywnym i innowacja motoryzacyjna roku.

Na tym plebiscyt się nie kończy. Wśród kategorii eksperckich - obok projektu CSR i produktu finansowego roku - zachęcamy szczególnie do przesyłania swoich opinii w kategorii dizajn/bryła samochodu. Bo w motoryzacji dobry styl - dopracowany projekt czy cieszące oko linie są tak samo ważne, jak doskonałe osiągi.

Przy okazji warto wspomnieć, że Le Corbusier - „papież modernizmu” - był wielkim fanem motoryzacji. W swojej książce „W stronę architektury” wielokrotnie pisał, że jego pionierskie modernistyczne projekty zostały zainspirowane samochodami - maszynami, których wygląd został podporządkowany funkcji; bez żadnych niepotrzebnych dodatków. Corbusier w 1936 spróbował własnych sił w projektowaniu automobilu, jednak „Voiture Minimum” nigdy nie wszedł do seryjnej produkcji.

Oddajcie swoje głosy i sprawdźcie szczegółowe informacje na: plebiscyt.moto.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Plebiscyt The Best of Moto. Wybierzmy razem najpiękniejszy samochód mijającego roku!