Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grupa 5 Architekci na drugim spotkaniu cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP"

Redakcja Pressland/WG

Już we środę 18 września odbędzie się drugie spotkanie cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP". Tym razem o swoich doświadczeniach opowiedzą projektanci z pracowni Grupa 5 Architekci.

Drugie spotkanie cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP"
Drugie spotkanie cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP"
Fot. mat. prasowe

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP". Tym razem bohaterami wieczoru będą Michał Leszczyński, Krzysztof Mycielski, Rafał Zelent, Roman Dziedziejko i Rafał Grzelewski z pracowni Grupa 5 Architekci. Temat przewodni spotkania - "Życie i Przestrzeń - został zaczerpnięty z tytułu książki, którą Grupa 5 Architekci wydała z okazji 20-lecia istnienia biura.  Architekci opowiedzą o sobie, swojej firmie, pokażą projekty i realizacje. Spotkanie będzie również świetną okazją do dyskusji.

Pracownię architektoniczną Grupa 5 Architekci założyło w 1998 w Warszawie pięciu młodych projektantów. Po ponad dwudziestu latach działalności mają oni na koncie liczne zrealizowane inwestycje mieszkaniowe i obiekty użyteczności publicznej. To właśnie oni odpowiadają za modernizację i rozbudowę historycznego kompleksu Dworca Głównego PKP we Wrocławiu. Wspólnie z Bass Arquitectes i Małeccy Biuro Projektowe zaprojektowali wielokrotnie nagradzaną siedzibę Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.

Pierwsze spotkanie z cyklu 'Architekci Oddziału Warszawskiego SARP' z udziałem architektów z pracowni HRA Architekci ( Błażeja Hermanowicza i Stanisława Rewskiego).

Celem spotkań z cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP" jest przybliżenie sylwetek architektów i biur projektowych działających w Warszawie i jednocześnie stworzenie platformy, która stymulowałaby dyskusje o architekturze i wykonywaniu zawodu architekta. Spotkania i prezentacje odbywają się cyklicznie. Bohaterami pierwszego, majowego wydarzenia, było biuro projektowe HRA Architekci.


Miejsce: Warszawski Pawilon Architektury ZODIAK

Termin: Środa 18 września godz. 18:00 – 20:00

UWAGA! Wymagana jest rejestracja >>> LINK DO REJESTRACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ<<<

Skomentuj:

Grupa 5 Architekci na drugim spotkaniu cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP"