Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wydruk vs Rzeczywistość: weź udział w konkursie i wygraj ploter HP!

mat. prasowe

Serwis archinea.pl wraz z partnerem, firmą HP, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, którego tematem jest zestawienie wizji z rzeczywistością. Do wygrania jest wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24” - a na czym konkretnie polega zadanie stawiane przed uczestnikami konkursu?

KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
mat. prasowe

Wydruk vs Rzeczywistość: zadanie konkursowe

Jakie zadanie należy wykonać, aby wziąć udział w tym konkursie? Polega ono na przedstawieniu projektu architektonicznego w postaci grafiki, ilustracji, zdjęcia, kolażu lub innej techniki i zestawieniu go z realizacją, czyli urzeczywistnieniem swojej wizji projektowej. Ma to być kreatywne przedstawienie hasła „Wydruk vs Rzeczywistość”, a Jury konkursu przy ocenie prac uwzględni pomysłowość, oryginalność i estetykę wykonania.

Format prac: Praca konkursowa powinna być przedstawiona w formie graficznej na 1 planszy formatu B2, w orientacji poziomej (70x50 cm). Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywa się będzie poprzez wysłanie pracy konkursowej w wersji cyfrowej na adres archinea@archinea.pl, wraz z formularzem zgłoszeniowym (w oddzielnym pliku), zawierającym imię i nazwisko autora projektu, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz adres do korespondencji. Dopuszczalne formaty plików to PDF i JPG, a objętość to maksymalnie 20 MB.

Informacje na temat konkursu

Organizatorzy konkursu: serwis archinea.pl i firma HP, producent m.in. nowoczesnych sprzętów drukujących dla architektów i projektantów.

Termin zgłaszania prac: zgłoszenia na konkurs można nadsyłać pocztą elektroniczną na adres archinea@archinea.pl do 31 października 2021 roku, do godz. 16:00.

Uczestnicy konkursu: Konkurs jest skierowany do wszystkich osób działających w branży architektury. Uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne. Prace konkursowe mogą być opracowane indywidualnie lub w zespołach. Konkurs jest otwarty i jednoetapowy. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Jury konkursu: 

  • Wiesław Makówka, Business Development Manager w HP Polska,
  • Bartłomiej Bajon, główny architekt i jeden z założycieli wielokrotnie nagradzanej poznańskiej pracowni architektonicznej PL.architekci,
  • Tomasz Melnicki, właściciel i twórca portalu archinea.pl, organizator konkursu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 30 listopada 2021 roku na stronie Organizatora.

Nagroda główna: Jury przyzna jedną nagrodę dla najlepszej pracy, a będzie nią wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24” o wartości 7599 zł.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie:

https://archinea.pl/konkurs/Wydruk_vs_Rzeczywistosc_REGULAMIN_KONKURSU.pdf

Formularz zgłoszeniowy:

https://archinea.pl/konkurs/Wydruk_vs_Rzeczywistosc_FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY.pdf

KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
mat. prasowe

Drukarki z serii HP DesignJet Studio

Są to urządzenia, będące jednocześnie pierwszymi na świecie ploterami wielkoformatowymi, które oferują wysoką wydajność, jakość i precyzję wydruku, a przy okazji również nowoczesny wygląd i zaawansowaną konstrukcję. Ich zadaniem jest wspomaganie pracy projektantów poprzez uproszczenie wykonywanych czynności oraz optymalizację czasu obsługi. Drukarki z serii HP DesignJet Studio są efektywne, inteligentne i ekologiczne, ponadto oferują:

  • prostą konfigurację dokumentów - można drukować wiele plików w dowolnych, obsługiwanych rozmiarach za pomocą jednego kliknięcia, bez potrzeby rozbudowanej konfiguracji ręcznej,
  • szybkie i intuicyjne drukowanie w dowolnym rozmiarze - podajnik A3 i zintegrowana opcja przebiegu prac A3 ułatwiają drukowanie w dowolnych formatach od A4 do A0, bez konieczności ręcznych zmian konfiguracji,
  • drukowanie z dowolnego, podłączonego urządzenia, na odległość - w biurze, w podróży, w domu czy na placu budowy,
  • drukowanie ekologiczne - urządzenia zostały wykonane w niemal 30 procentach z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, ponadto zużywają nawet do 95 procent mniej atramentu podczas rutynowej konserwacji niż porównywalne drukarki wielkoformatowe konkurencji.,
  • kompaktowa budowa - urządzenia z serii HP DesignJet Studio świetnie sprawdzają się nie tylko w niedużych biurach, ale również w przestrzeniach domowych.
KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
KONKURS: „Wydruk vs Rzeczywistość” Wygraj ploter HP!
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Wydruk vs Rzeczywistość: weź udział w konkursie i wygraj ploter HP!