Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi budowlane Warsaw Build - wydarzenie dla architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów oraz pasjonatów budownictwa

Redakcja Pressland/WG/mp

W tym roku po raz pierwszy na mapie wydarzeń targowych pojawi się Warsaw Build – targi budowlane i materiałów wykończeniowych, które są odpowiedzią na boom inwestycyjny w Polsce. Impreza rozpocznie się w czwartek 3 października i potrwa cztery dni, do niedzieli włącznie.

Targi Warsaw Build
Targi Warsaw Build
Mat. organizatora

Warsaw Build odbędzie się równocześnie z targami wnętrz Warsaw Home. To nie przypadek, ponieważ oba wydarzenia mają tego samego organizatora. Po trzech edycjach Warsaw Home zauważono, że to właśnie strefa wystawców oferujących elementy wykończenia wnętrz cieszy się największą popularnością. Dlatego postanowiono stworzyć nową imprezę, która stanie się odpowiedzą na potrzeby branży. To wydarzenie powstało specjalnie dla architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów oraz pasjonatów budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych.

Zeszłej jesieni Warsaw Home odwiedziło blisko 70 000 gości. Organizatorzy – biorąc pod uwagę swoje wcześniejsze doświadczenia – spodziewają się, że kolejne edycje Warsaw Build będą szybko doganiać sukces frekwencyjny Warsaw Home.

W tym roku obie imprezy odbędą się nie tylko w tym samym czasie, Warsaw Build będzie również dzielić jedną z hal wraz z Warsaw Home na terenie Ptak Warsaw Expo. W hali B odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ponad sto pięćdziesiąt stoisk wystawienniczych i nawiązać relacje biznesowe z wystawcami. Co ciekawe, niektóre marki zaakcentują wejście na polski rynek właśnie uczestnictwem w Warsaw Build.

Wśród firm z Polski i całego świata znajdziemy m.in. producentów:

  • okien i drzwi,
  • schodów,
  • podłóg,
  • ścian,
  • kominków,
  • łazienek,
  • bram i ogrodzeń.

Warsaw Build to jednak nie tylko wystawy i przestrzeń biznesowa. Podczas trwania targów będą odbywać się rozmaite wykłady, prelekcje czy debaty. W tym celu zostanie zainstalowana specjalna scena. Organizatorzy Warsaw Build zapewniają, że każdy, kto przyjdzie szukać inspiracji i najnowszych tendencji w branży, z pewnością się nie zawiedzie.

Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym wydaje się Wystawa Innowacji, która ma prezentować trendy w stolarce okienno-drzwiowej. To właśnie ona pokaże, że szyby produkujące prąd, drzwi otwierane gestem czy osłony sterowane smartfonem nie są już pomysłami rodem z filmów science fiction.

Bilety na targi budowlane Warsaw Build można nabyć na www.warsawbuild.eu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi budowlane Warsaw Build - wydarzenie dla architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów oraz pasjonatów budownictwa