Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Warsaw Home Green Days

mat. partnera

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Podczas 3 dni odwiedzający mają możliwość poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia lub pogłębienia wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych. W ramach imprezy przygotowano szereg atrakcji, m.in. Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show czy Pokazy Arborystyczne. Udział w wydarzeniu to także okazja do poszerzenia swoich kompetencji dzięki warsztatom, szkoleniom i prelekcjom, prowadzonym przez cenionych ekspertów z branży.

Targi Warsaw Home Green Days
Targi Warsaw Home Green Days
mat. prasowe

Międzynarodowe targi architektury, krajobrazu i ogrodnictwa to jedno z wydarzeń w ramach wiosennej edycji Warsaw Home & Contract. Równocześnie z Warsaw Home Green Days odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home & Contract: 

  • Warsaw Home Gift & Deco - międzynarodowe targi upominków i dekoracji,
  • Warsaw Home Electronics - międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu,
  • Warsaw Home Build - międzynarodowe targi architektury i materiałów budowlanych.

Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wydarzenie jest także niepowtarzalną okazją na szeroką promocję marki.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Warsaw Home Green Days