Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze domu w stylu nowoczesnej stodoły – prezentacja online i wywiad, 22.09. 2021 r., godz. 11:00

mat. prasowe

Dom, będący tematem zapowiadanej prezentacji, mieści się pod Poznaniem. To realizacja w modnym stylu nowoczesnej stodoły, a za przygotowaniem projektu stoi pracownia Mili Młodzi Ludzie, znana z pomysłowych i klimatycznych aranżacji. Nie inaczej było w tym przypadku - architekci stworzyli wnętrza pełne współczesnego wzornictwa, w których jednocześnie da się wyczuć sielskiego ducha. Już 22 września, o godzinie 11:00, na kanałach YouTube, FB i LinkedIn, będzie miała miejsce prezentacja tych wnętrz w ramach cyklu "Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL", a także wywiad z Lechem Moczulskim z pracowni Mili Młodzi Ludzie. Dowiemy się ponadto, jakie plany na przyszłość mają autorzy projektu, a także co jeszcze ciekawego możemy znaleźć w ich portfolio.

Wnętrze domu w stylu nowoczesnej stodoły pod Poznaniem – prezentacja online i wywiad
Wnętrze domu w stylu nowoczesnej stodoły pod Poznaniem – prezentacja online i wywiad
mat. prasowe

Parterowy dom podzielony został na przestrzenie prywatne oraz części wspólne. Jego sercem jest strefa dzienna, która łączy w sobie założenia salonu, jadalni oraz kuchni. Pomieszczenie jest wysokie, a ukośne stropy przyozdobione zostały jasnym drewnem. W połączeniu z dużymi przeszkleniami oraz białymi ścianami, całość robi wrażenie niezwykle jasnej przestrzeni.

W części salonu, zlokalizowanej przy drzwiach tarasowych, znajduje się żeliwny kominek oraz nowoczesna drewutnia. Strefa kontaktu z ogniem zabezpieczona została niepalnymi płytami, które dobrze wkomponowują się w aranżację. Rustykalnym dodatkiem jest łaciaty dywan zdobiący monolityczną, betonową posadzkę. Tutaj też znalazła miejsce wygodna, błękitna sofa w towarzystwie niskiego stolika kawowego. Masywny blat stolika zestawiony z nowoczesną formą stelaża efektownie podkreśla charakter modern bar całego założenia.

Prywatne przestrzenie domowników utrzymane zostały w podobnej stylistyce. Biała baza uzupełniona jest o jasnodrewniane wykończenia, jak okładzina ściany w sypialni czy łazience. W obu pomieszczeniach nie brakuje też stalowych elementów pomalowanych na głęboką czerń. W łazience pojawiła się także nowoczesna w formie toaletka zintegrowana z systemem szafek. Całość ozdabia wymyślny taboret w błękitnej barwie.

Zapraszamy na prezentację online i wywiad - 22.09.2021 r. o godz. 11:00.

wydarzenie na YouTube >>

profil na FB >>

profil na LinkedIn >>

PARTNER Cyklu Laureaci i Finaliści Plebiscytu Polska Architektura XXL: Bauder

PARTNER WSPIERAJĄCY Cyklu Laureaci i Finaliści Plebiscytu Polska Architektura XXL: DASAG, Galeco

PATRONI MEDIALNI: Nowy Magazyn, Zawód Architekt, budnet.pl, ambiente.info.pl, La Vie Magazyn, architektura.muratorplus.pl , bryla.pl, designteka.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrze domu w stylu nowoczesnej stodoły – prezentacja online i wywiad, 22.09. 2021 r., godz. 11:00