Komin 73. Twórcza przestrzeń na warszawskiej Pradze

W starej fabryce motocykli spotkały się trzy pracownie projektowe: Projekt Praga, SuperSuper i WWAA. Zobacz jak pracują
Komin 73 Komin 73 Komin 73

KOMIN 73, ul. Mińska 25, Warszawa

Komin 73 to miejsce utworzone i prowadzone przez trzy pracownie projektowe: Projekt Praga + SuperSuper + WWAA. Mieści się się na Warszawskim Kamionku, w miejscu które kiedyś było Warszawską Fabryką Motocykli, a obecnie nazywane jest Soho Factory. Zrujnowaną poprzemysłową przestrzeń architekci dostosowali do własnych celów.

Komin 73

Komin 73 Komin 73 Komin 73

KOMIN 73 - kreatywny kocioł

Część frontowa przeznaczona jest na przestrzeń biurową, którą na co dzień zajmują trzy pracownie i grupa coworkerów z branż kreatywnych. W jednej przestrzeni, różni projektanci zajmują się architekturą, scenografią, designem, grafiką, fotografią, modą, webdesignem, projektowaniem parametrycznym, mapingiem 3d i animacją.

Komin 73

Komin 73 Komin 73 Komin 73

Pogotowie Projektowe

24 marca w Kominie 73 odbędzie się pierwszą edycję Pogotowia Projektowego, w którym młodzi architekci będą mogli skonsultować swoje projekty z bardziej doświadczonymi kolegami z branży. Zobacz więcej TUTAJ

Centrum Architektury

Więcej o:
Komentarze (4)
Komin 73. Twórcza przestrzeń na warszawskiej Pradze
Zaloguj się
 • druid1403

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo. Też najlepiej mi wychodzi skucie tego co już jest.
  Polecałbym zamiast tego stołu założyć ogromny blat sklejki oparty na kilku bloczkach ściennych ceramicznych. Że surowych nie wspomnę. Także grzejniki Favier'a byłyby na miejscu, oraz lampy wiszące z kloszem metalowym typu "fabrycznego" z lat 20- 3- tych.

 • Gość: Jan Sprawiedliwy

  0

  Nie licząc Pana Popławski i Łaguny, to porad udzielać będą "architekci bez uprawnień", którzy nie mają w swoim dorobku zbudowanego budynku.... pawilonu tymczasowego który został już rozebrany, jako budynek nie liczymy. Dziwny jest ten świat. Widać kryzys musi być straszny skoro "architekci" od studentów o 25zł żebrają ;)

 • pangorki

  0

  Tak było na otwarciu. GRUBOOOO.

 • Gość: annoT.

  0

  o jak fajnie, deskorolka w pracy. też bym tak chciał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX