Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs ArtLine. Sztuka minimalizmu.

Śledzisz najnowsze trendy we wzornictwie? Lubisz operować szarością? Wiesz, jak zapewnić w projekcie wnętrza perfekcyjną harmonię w duchu minimalizmu?

Wyniki konkursu Artline: sztuka minimalizmu
Wyniki konkursu Artline: sztuka minimalizmu
fot. Miele

 

Przedłużamy konkurs ArtLine.Sztuka minimalizmu!
Jeszcze do jutra (3.11) możecie zgłaszać projekty minimalistycznej kuchni.
Do wygrania nagrody pieniężne i ekspres do kawy marki Miele - nie przegapcie okazji i ślijcie zgłoszenia :)
Swoje projekty możecie wysyłać za pomocą strony https://www.bryla.pl/bryla/0,154405.html
UWAGA: ze względu na to, że projekty mogą mieć dużą wagę i rozdzielczość(dokładne parametry określone są w regulaminie) i pojawiają się problemy techniczne z przesyłaniem prac przez serwer podajemy adres redakcyjny, na który również możecie wysłać swoje prace: brylujemy@gazeta.pl

 

Pokaż jak powinno wyglądać wnętrze nowoczesnej kuchni. Weź udział w konkursie
dla projektantów wnętrz.

Stwórz autorski projekt kuchni otwartej na salon, wykorzystując ArtLine w kolorze GraphitGrey - nową linię bezuchwytowych urządzeń Miele.

Weź udział w konkursie i wygraj 10 000 zł oraz ekspres do kawy firmy Miele!

 

Dowiedz się więcej

 

Linia ArtLine to innowacyjna i elegancka odpowiedź Miele na modną koncepcję minimalizmu w kuchni.

Gładkie, szklane fronty ze zintegrowanym panelem sterowania sprawiają, że urządzenia ArtLine doskonale komponują się z frontami mebli. Co więcej, zestawy urządzeń bezuchwytowych mogą być swobodnie uzupełniane innymi modelami z obecnego portfolio Miele. Mowa o urządzeniach charakteryzujących się minimalistycznym designem, w których znacznie ograniczono obecność wystających elementów: ekspresach do kawy, wyciągach, szufladach Gourmet, szufladach do pakowania próżniowego, urządzeniach chłodniczych (w tym winiarek) oraz zmywarkach Knock2Open. W tych ostatnich drzwi otwierają się automatycznie po dwukrotnym, delikatnym stuknięciu we front. To rozwiązanie jest dostępne wyłącznie w Miele.

Urządzenia z linii ArtLine to pomysł Miele na kompleksowe wyposażenie różnorodnych otwartych wnętrz kuchennych - kuchni minimalistycznych, w których "mniej znaczy więcej". Urządzenia ArtLine są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy podążając za obecnymi trendami stosują we wnętrzach  szarość i surowość kamienia czy betonu.

GraphitGrey - zupełnie nowy odcień urządzeń Miele zastosowany w  linii ArtLine wpisuje się w najnowsze trendy - jest minimalistyczny, elegancki i doskonale wygląda
w nowoczesnych wnętrzach kuchennych. Urządzenia ArtLine dopasowane są do niszy
o wysokości 45 lub 60 cm.

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs ArtLine. Sztuka minimalizmu.