Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tropiciele Makabrył: Domek jednorodzinny

ucho

Gdzieś na przedmieściach Białegostoku, tuż pod lasem, straszą nie tylko stare gusła, ale również nowe koszmarchy...

Makabryła
Makabryła

 

Wstęp jest cytatem z niezwykle ciekawego maila Pani Katarzyny, która podesłała nam kolejny przykład rodzimej makabryły, będący odzewem na ogłoszoną przez nas akcję "Tropiciele Makabrył". W dalszej części wiadomości równie malowniczo i soczyście opisuje ona walory nadesłanego znaleziska:

 

"Gdzieś na przedmieściach Białegostoku, tuż pod lasem, straszą nie tylko stare gusła, ale również nowe koszmarchy... Wystawiają na poważną próbę cierpliwość mieszkańców, przypadkowych przechodniów oraz rowerzystów, którzy nieopatrznie zboczą ze ścieżki rowerowej dzięki swojej wysmakowanej estetyce i "charakterowi" oraz "starannie" przemyślanym proporcjom i doborowi materiałów..."

 

Makabryła

Fot. Katarzyna J

 

"Na mapie powinny być zaznaczane jako czarne dziury lub punkty przymusowego zamykania oczu by nie uszkodzić, tak delikatnego i narażonego na łatwe zepsucie, szeroko pojętego smaku."

 

MakabryłaFot. Katarzyna J

 

Co myślicie o domu spod Białegostoku? Czyż nie da się w nim wyczuć ulotnego ducha modernizmu? Być może niewielkim nakładem środków dałoby się jeszcze wiele z niego wycisnąć?

 

ucho

 

Zobacz także:

 

Tropiciele Makabrył

 

Dom Kot

 

Dom w kształcie buta

 

Skomentuj:

Tropiciele Makabrył: Domek jednorodzinny