Nowy przystanek tramwaju wodnego w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy Bydgoszczy mają kolejny powód do radości. Niedawno ich Przystań zwyciężyła w plebiscycie BRYŁA ROKU, a teraz nad brzegiem Brdy pojawiła efektowna stacja wodnego tramwaju.













Sprostowanie:
Dokumentacja projektowo-kosztorysowa dla inwestycji pn.: Bydgoski Węzeł Wodny - rewitalizacja bulwarów i nabrzeży polegająca na przebudowie i budowie umocnień nabrzeży, przebudowie oświetlenia, przebudowie ścieżek rowerowych i pieszych, budowie obiektów małej architektury, przebudowie układu komunikacyjnego i budowie przystanków tramwaju wodnego, w tym dla nowego przystanku tramwaju wodnego przy hali Łuczniczce, została opracowana - na zlecenie Miasta Bydgoszcz - przez zespół projektantów Biura Projektowo-Inżynierskiego Redan sp. z o.o.
- Więcej o:
![Dom Szczotkowany w Swarzędzu Dom Szczotkowany w Swarzędzu]()
Dom Szczotkowany w Swarzędzu – nowe życie domu z lat 80.
![Inwestycja „Elewator. Mieszkania i Lofty” we Wrocławiu. Przed i po Inwestycja „Elewator. Mieszkania i Lofty” we Wrocławiu. Przed i po]()
Wrocław: lofty w dawnym elewatorze zbożowym nad Odrą. Startuje projekt "Elewator"
![Projekt inwestycji przy Powązkowskiej 44A w Warszawie Projekt inwestycji przy Powązkowskiej 44A w Warszawie]()
Dom Development planuje nową inwestycję przy ul. Powązkowskiej 44A na warszawskim Żoliborzu
![Osiedle Hierowskiego w Katowicach Osiedle Hierowskiego w Katowicach]()
Autorskie murale Karola Kobrynia wzbogacą Osiedle Hierowskiego w Katowicach
![Dom w Gliczarowie. Proj. Karpiel Steindel Architektura Dom w Gliczarowie. Proj. Karpiel Steindel Architektura]()
Zawieszony nad krajobrazem. Dom ludzi gór w Gliczarowie projektu Karpiel Steindel Architektura
![Zamek Krzyżacki w Świeciu. Masterplan przygotowany przez APA Wojciechowski Architekci, przy udziale The Making. Zamek Krzyżacki w Świeciu. Masterplan przygotowany przez APA Wojciechowski Architekci, przy udziale The Making.]()
Masterplan dla Zamku w Świeciu: kultura, natura i przyszłość w jednym pomyśle
![Sala koncertowa w Płocku. Proj. plus3-architekci Sala koncertowa w Płocku. Proj. plus3-architekci]()
Filharmonia w centrum Płocka. Nowa sala koncetrowa projektu plus3-architekci
![Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Bronowicach. Proj. UCEES Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Bronowicach. Proj. UCEES]()
Kraków buduje zintegrowany węzeł przesiadkowy w Bronowicach. Transport i zieleń w jednym projekcie









