Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy wieżowiec w Warszawie [WIZUALIZACJE]

red

W centrum Warszawy wyrośnie ponad 80 metrowy biurowiec. Jego elewacja będzie cała ze szkła. Hit czy kit?

Prime Corporate Center - wizualizacja
Prime Corporate Center - wizualizacja
materiały inwestora

Wieżowiec powstanie przy ul. Grzybowskiej. Inwestorem jest spółka, którą założyła polska firma GetHouse oraz amerykański deweloper - firma Golub & Company, która blisko 20 lat temu wybudowała na rogu Emilii Plater i Al. Jerozolimskich biurowiec Warsaw Corporate Center.

Projekt nowego biurowca Prime Corporate Center powstał w pracowniach Solomon Cordwell Buenz oraz Epstein. Obiekt będzie liczył 83 metry wysokości i będzie miał 23 piętra naziemne i 5 podziemnych, na których powstanie parking gotowy pomieścić 200 pojazdów. Projekt przewiduje powstanie punktów handlowych i lokali usługowych na parterze budynku, z kolei na 9 piętrze pojawi się taras z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy.

Prime Corporate Center - wizualizacjamateriały inwestora

Prime Corporate Center ma charakteryzować się szklaną, elegancką elewacją, która ma zapewnić optymalny dopływ naturalnego światła. Wnętrza mają być wykończone przy użyciu drewna, kamienia i nierdzewnej stali.

Biurowiec otrzymał już pozwolenie na budowę i wszystko wskazuje na to, że prace budowlane ruszą pod koniec tego roku i potrwają dwa lata. Obiekt ma zostać oddany do użytku jesienią 2015 r.

Skomentuj:

Nowy wieżowiec w Warszawie [WIZUALIZACJE]