Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odrapane ściany, stare meble i... Tak wygląda remont w wydaniu medusa group [ZDJĘCIA]

red

Bytomski Jazz Club FANTOM przeszedł gruntowny remont według projektu architektów z medusa group. Jeśli lubisz zapach świeżej farby i wypolerowanej podłogi, mocno się zawiedziesz. Właściciele żartują, że niektórzy ciągle pytają o termin zakończenia prac remontowych.

Klub Fantom w Bytomiu
Klub Fantom w Bytomiu
fot. Miłosz Jaksik

Jazz Club FANTOM działa w Bytomiu od 1998 roku. Dwa lata temu z powodu dużego remontu całego budynku, w którym się znajduje klub musiał zostać zamknięty. Jednak właściciele nie zmarnowali tego czasu i postanowili odświeżyć wygląd tego kultowego miejsca.

Projekt nowej aranżacji wnętrz powierzono bytomskiej pracowni medusa group, z którą właściciele współpracowali już wcześniej przy aranżacji Jazz Cafe w Teatrze Rozrywki. Nowe wnętrze zaskoczyło wielu stałych klientów klubu. Z jednej strony jest industrialne i surowe, a z drugiej - dzięki meblom z lat 50. ciepłe i przytulne.

Jednym z najważniejszych elementów wystroju klubu jest charakterystyczny przemysłowy kontener. Stanął on w środkowej części i podczas koncertów zmienia się w małą scenę. Podobno niektórzy ciągle pytają o termin zakończenia prac remontowych. A wy lubicie takie industrialne klimaty?

GALERIA ZDJĘĆ>>

Klub Fantom w Bytomiufot. Miłosz Jaksik

Skomentuj:

Odrapane ściany, stare meble i... Tak wygląda remont w wydaniu medusa group [ZDJĘCIA]